Skocz do zawartości

[spd] Jak zacząć?


X-(L)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam w 540 i shimanowskich butkach :)

Ale mam pytanie co robicie [bo widze że rodzinna dolegliwość] z waszymi skrzypiącymi 540 ?? jeszcze ich nie rozkręcałem ale jak przesmaruje Kry Techem z zewnątrz problem na jakiś czas znika :)

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śniegu nie radzę bo się zabijesz Jeżeli jednak będziesz miał tyle odwagi żeby w takich warunkach jeździć w SPD to czekamy na relację
Gartuluje zakupu i zycze powodzenia! A tak w ogole to respekt za rozpoczynanie jazdy w SPD w takich warunkach pogodowych!

Dzięki za wsparcie ;) Widzę, że malo kto w moje umiejętności wierzył :D nie martwcie się jestem porządnie okolcowany a dryfting i jazde figurową na lodzie mam opanowana perfekt :)

Bilans godzinki na rowerze...0 (zero) gleb! Dopóki mózg pamięta o tym, że są pedały to jest ok, raz tylko musiałem ostro zahamować i zamiast później zrobić stójke to mnie poniosło i już leciałem....na szczęście sprężyna lekko dokręcona i się jakoś wypieło i zdążyłem się podeprzeć. Musze się jednak jeszcze nauczyć opanowania w tych "stresowych" sytuacjach. Ogólnie bardzo zadowolony i chyba staję sie powoli zwolennikiem SPD. No i bardzo mi sie podoba to, ze z łatwością mogę podbić cały rower, a nie tylko przód :D Tylne kółeczko już nie będzie tak cierpiało przy krawężnikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z tym skakaniem pod krawężnik też trzeba uważać bo bywa różnie. Nabierasz pewności siebie a coś może nie wyjść. Ja początkowo ćwicząc na równej drodze podskakiwanie miałem parę razy pecha, że przy wybiciu jakimś dziwnym trafem jedna noga wypięła się i o mało się nie wywaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym skakaniem pod krawężnik też trzeba uważać bo bywa różnie. Nabierasz pewności siebie a coś może nie wyjść. Ja początkowo ćwicząc na równej drodze podskakiwanie miałem parę razy pecha, że przy wybiciu jakimś dziwnym trafem jedna noga wypięła się i o mało się nie wywaliłem.

 

To lepiej podkrec sprezyny. Mi od kilku tysiecy sie jeszcze przypadkowe wypiecie nie zdarzylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat taki pzrypadek, że buty kupiłem, a na spd nie mogę się zdecydować tzn. nie bardzo wiem, które wybrać. Na początku już prwie kliknąłem na zakup 520 ale coś tam poczytałem i teraz zastanawiam się nad 540 co więcej doszły jeszcze TIME ATAC ALIUM. Sam nie wiem ale powoli coraz bardziej doratsam do 540, może jeszcze poczekam z miesiąc to ceny spadną. Sam nie wiem co robić, ale zima to podobno nie najlepszy okres na nauke jazdy w spd :)

 

POZDRO

Oczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...