Skocz do zawartości

[bluza] Na wiosnę, jesień


k.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktoś mógłby doradzić, jaką bluzę wybrać na zbliżającą się wiosnę (a później jesień)? Chodzi mi o okres o temperaturze, powiedzmy, 5-10stopni, gdy jest za ciepło na strój zimowy, a za zimno na samą koszulkę.

Właściwie każda firma 'rowerowa' ma w swojej ofercie bluzy z długim rękawem, ale zastanawiam się, czy to nie są bardziej stroje na zimę? Chodzi mi o te ocieplane, z windstopperem, z polarem etc. - czy takie nie byłyby za ciepłe?

 

Na przykład takie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83022066

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83075153

 

nie chodzi mi tu nawet o konkretne modele, ceny itp., ale o sam rodzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość szajerski

Te bluzy sa ok . Sam mam taka i dobrze sie sprawdzaja w chlodne w temperaturze nie mniej jak 8 stopni . Jak chcesz to mozesz kupic troche dorzsza ale za to z windtexem w wersji lighnt jest bardzo cienka ale doskonale sie sprawdza w chlodne dni wlasnie w temperaturze 5-10 . Jak te bluzy z windtexem znalazlem na w sklepie interentowym u tego samego kolesia co ty na allegro mianowicie www.mikesport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duzo siedze na roznych forach związanych z ciuchami na zime i wogóle......a którymś z ich robili test windstoppera i innych tych "windtexów" SZCZERZE wolałbym uzbierac i kupic windstopper lub ja jesteś bogaty to cos z gore texu najlepiej pac light :D

 

Ja teraz kupuje gaice na rower z racji że będe smigał w nich cały rok kupuje coś z pożadnej membrany......NIE KUPUJCIE SYFU Z ALLEGRO NIBY GORE TEX ALE W TEŚCIE KTORZY JACYŚ KOLESIE ROBILI NA TAMTYM FORUM TO SYF..........przepuszcza zaraz wodę i kicha mozesz wyrzucic kurtke w błoto........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5-10 stopnie ubieram

-bluze z polaru R&P lub z windstopera

- bilelizna R&P pawalka na to koszulke zwykłą kolarska i rękawaki

Jak chcesz oczywiście może sobie kupić coś z windstopera ale ja osobiście bym tego nie kupił .Chyba że masz ful kasy ,ale jak dla mnie to za drogi interes ,nie wart swej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...