Adrid Napisano 10 Sierpnia 2011 Napisano 10 Sierpnia 2011 Więc jak temat mówi wybrałem sobie dwa rowery. Proszę o pomoc w ostatecznym podjęciu decyzji http://www.rowerymerida.pl/produkt61/crossway-tfs-500-v-rower-merida.html http://www.velo.com.pl/rowery/wyprzedaz/?id=453
dziobolek Napisano 10 Sierpnia 2011 Napisano 10 Sierpnia 2011 Oba rowerki świetne i bardzo ładne. Merida ma deczko lepszy osprzęt, ale też cena wyższa. Author niższa cena, niższy osprzęt ale... hydrauliczne tarczówki jak dla mnie nie do przecenienia. No więc m.in. z tego powodu JA kupiłbym Authora... Równorzędne Meridy dla Authora Mission to IMHO: http://www.rowerymerida.pl/produkt64/crossway-tfs-100-d-rower-merida.html http://www.rowerymerida.pl/produkt62/crossway-tfs-300-d-rower-merida.html natomiast równorzędny Author dla przedstawionej przez Ciebie Meridy, to: http://www.velo.com.pl/rowery/wyprzedaz/?id=451 Ale to już takie tam gdybanie Pozdrówka!
Adrid Napisano 10 Sierpnia 2011 Autor Napisano 10 Sierpnia 2011 a to co dają te hydrauliczne hamulce tarczowe nigdy ich nie widziałem na własne oczy możesz coś więcej o nich powiedziec ?? zastanawiałem się też nad tym 300-d ale wolę dać tego i jak ludzie powiedzą że dobry wszystko ok ale braknie mi kasy tu kupię wtedy tego 300-d ale liczę że wystarczy
dziobolek Napisano 10 Sierpnia 2011 Napisano 10 Sierpnia 2011 a to co dają te hydrauliczne hamulce tarczowe nigdy ich nie widziałem na własne oczy możesz coś więcej o nich powiedziec ?? W sumie, to trzeba osobiście przetestować, by w pełni ocenić i docenić różnicę. Ja na to patrzę perspektywy skuteczności i niezawodności hamowania w każdych warunkach. Ja się nie ścigam, i nie skaczę po górkach, wręcz przeciwnie - jeżdżę turystycznie/rekreacyjnie. Jeżdżąc w "mokrych" czy "zimowych" warunkach, hydrauliczne hamulce tarczowe moim zdaniem gwarantują większą niezawodność i bezpieczeństwo hamowania. Ja na "mokrych" V-kach już nie raz i nie dwa się "przejechałem", pomimo że wiem i uważam... Co z kolei na rowerze syna z tarczami hydraulicznymi mi się nigdy nie zdarzyło. Pozdrówka!
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.