Skocz do zawartości

[spodenki] kupno


Ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliza sie wiosna, (kiedy to bedzie?) najwyzszy czas pomyslec o zakupie jakis spodenek kolarskich! Tylko na co zwracac uwage przy kupnie? "Pampers" (za - przeciw), material, dopasowanie do ciala - nie mam na ten temat zielonego pojecia! A poszukuje jakis dobrych spodenek do kwoty ok. 60-80 zł.

Mozecie mi troszeczke pomoc w kupnie? Od czego mam zaczac...

Przegladam Allegro - ale te ofery mi nic nie mowia.

 

Pomozecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gadać spodenki musisz przymieżyć wtedy wiesz najlepije czy pasują .Przez allegro ciężko będzie sprawdzic dopasowanie do ciałą ,materiał itp ;) Nie wiem na tyle sie nie znam ale materiały z których wykonane są spodenki ,zasadniczo to się nie wiele róznią.Mam gacie z kilku firm i nie widze osobiści róznicy.Chodź czasmi wydaje mi się że jakby niektóre były grubsze.Ale najważniejsza różnica to pampers.Jedne mają go cienki inne grubszy i róznej jakości.Ja tam zdecydowanie wole grubsze.Także najlepiej iść przymierzyć pomacac poogladać spodenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość szajerski

Odnosnie spodenek i innych gazdzetow.

 

Wlasnie przegladalem allegro i nadzialem sie na kolesia ktory tez ma sklep internetowy www.mikesport.pl . Po wejsciu okazalo sie ze ma duzy wybor spodenek rowerowy i mase odziezoy rowerowej. P o wstepnej rozmowie powiedzial ze to nie wszystko co ma !! a i tak juz ma tego . Sa fajne spodenki na szelkach firmy MARETO z super wkladkami i do tego ma super ceny i gratisowa przesylke . Oj chyba sie skusze :) . Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...