Skocz do zawartości

[3500 PLN] Full dla kobity


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

jak w temacie, szukam jakiegoś budżetowego fulla dla swej kobiałki, budżet chciałbym zamknąć w 3.5k PLN, w naprawdę uzasadnionym przypadku mógłbym rozciągnąć do 4k.

Rower ma służyć do rekreacyjnej jazdy po lasach okolicznych (krzyżackich), okresowo świętokrzyskie bądź beskid.

Full dlatego, że ma być przede wszystkim wygodny i bezpieczny, ścigania żadnego nie będzie.

 

Co mnie na razie wpadło do głowy:

Giant Yukon FX 2

Merida One-Twenty 300-D

i w obu wymiana amorka na jakąś Rebę / R7

 

I tyle na razie... W sumie używek też się nie boję, tylko że przeglądając ebajca i alledrogo nic ciekawego nie znalazłem.

Jakieś jeszcze sugestie?

 

Aa, i byłbym zapomniał - musi to być eska i najlepiej na powietrznych amorkach (165cm, ok 48 kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju tez szukałem czegoś podobnego w takiej cenie i udało mi się kupić

 

Giant Trance X5 mogę go tylko polecić super się jeździ mimo że na samym początku nie bardzo mi pasował teraz po 250km zdecydowanie polecam aha i kupiłem go za niecałe 4tyś

 

poważnie zastanawiałem się też nad Ghostem ASX 4900 na którego dostałem identyczną cenę i naprawdę nie wiedziałem którego wybrać

 

Ghost ASX 4900 też na nim jechałem i też był ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dizmon niestety nie te rozmiary - max to 16"

 

 

Tak wiem dałem tylko przykłady modeli które moim zdaniem są ciekawe, ja akurat takiego rozmiaru szukałem a wiem że gdzieś był też mniejszy rozmiar musisz podzwonić popytać bo nie wszystko maja powystawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybciasum odpada - za duży i strasznie dziwna konstrukcja wahacza, przez co jest raczej niezbyt czuły. Ale interesujący pod kątem ewentualnego przeszczepu ramy.

 

To polecam takie coś, tylko trzeba znaleźć kupca na starą ramę :/ bo osprzęt naprawdę wysoka półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Corratec ma jedną zaletę, będzie lekki jak na stosunkowo taniego fulla, a to w wypadku kobity jest raczej ważne.

 

Biały w małym rozmiarze nawej nieźle sie prezentuje :

http://s.lowyat.net/uploads//attach-58/post-68058-1239958122.jpg

 

A nawet czarny w tym rozmiarze powinien być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...