Skocz do zawartości

[1700-1900] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Jakiś czas temu ja kupowałem rower i mi doradziliście jestem bardzo zadowolony z niego, teraz mój znajomy potrzebuje pomocy. Szuka roweru MTB tak za około 1500 - 1900 zł ja poleciłem mu Krossa level A4 lub A6 niestety on jest dość wysoki 191cm i waży 96kg a Krossy ze starszych roczników (09-10) są w dużych rozmiarach raczej nieosiągalne może coś doradzicie i jakiej ramy powinien szukać ? (oczywiście przed zakupem sam się przymierzy do roweru)

 

co myślicie o tych propozycjach?

 

Kross Level A4 2011r

 

 

Dema asti (nie mam pojęcia co to za rower ale ciekawie wyglada )

 

Kellys Oxygen

 

może macie jakieś ciekawsze propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Oj mamy mamy ;]

 

Ale tak na serio to tu masz zdecydowanego lidera w tej kasie i rozmiar ramy też chyba będzie:

UNIBIKE FLITE 2010

http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-unibike-flite-2010.html#fragment-2

 

Opłaci się zdecydowanie dopłącić te 100zł bo rower jest naprawdę na wysokim poziomie jeżeli chodzi o takie pieniądze.

Chyba max co możesz mieć w tej cenie nowego oczywiście.

 

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Oj mamy mamy ;]

 

Ale tak na serio to tu masz zdecydowanego lidera w tej kasie i rozmiar ramy też chyba będzie:

UNIBIKE FLITE 2010

http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-unibike-flite-2010.html#fragment-2

 

Opłaci się zdecydowanie dopłącić te 100zł bo rower jest naprawdę na wysokim poziomie jeżeli chodzi o takie pieniądze.

Chyba max co możesz mieć w tej cenie nowego oczywiście.

 

 

 

no ja o tym że ten flite jest najlepszy doskonale wiem i kolega też chętnie by go kupił ale tam w tym linku co podałeś pisze że towar niedostępny :( jakby był to to byłby faworyt bo też go oglądałem, ale ponieważ niedostępny to nie podawałem linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ci nie zależy na tarczówkach się nie opłaca FLITE. Lepiej wziąć Unibike Evolution za 1799zł. Flite (czyli model wyżej) zawyża ceną między innymi przez tarczówki (jakieś 400 zł). Evolution i Flite są na tej samej ramie. Jeszcze we Flite masz blokadę skoku z kierownicy (na manetce) za co dopłacasz jakieś 100 zł. Więc jeżeli nie zależy ci na tarczach to ja bym był bardziej skłonny do Evolutiona.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, znajomy już zamówił rower dostał dobrą cenę 2tys na Agang Gangsta 7.0 czy jest on lepszy od tych wymienionych wyżej hmmm ciężko mi powiedzieć ale wydaje mi się że nie jest zły trochę ten amorek przedni taki jakiś nie za bardzo ale reszta wydaje mi się ok

 

temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ten rower, dla mnie slaby jak za ta kwote, bez rewelacji, za 2tysiace juz mozna miec cos na deore lub slx, wiec nie byla to jakas super okazja.

 

 

co kto lubi i co się komu podoba sam osobiście uważam że lepiej pracuje sram niż shimano mimo że sam mam właśnie shimano (ale jeździłem na sramie), po drugie to ma być rower dla sporego faceta prawie 100kg a Agang wygląda na bardzo mocnego i solidnego, no i po 3 kolega chciał z tarczówkami a ten Evolution ich nie ma... chciał Flite ale niestety nieosiągalny w takiej cenie, podobnie Krossy A4 i A6 z ramą 21'' tylko z rocznika 2011 więc uważam, że wybrał dobrze tym bardziej ze rower mu się spodobał a to najważniejsze

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...