Skocz do zawartości

[rower] modyfikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pomysł pomalować moją deorkę, ale nigdzie w cze-wie nie chcą mi jej wypiaskować.:confused: Mam możliwość kupienie w okazyjnej cenie ramion slx, albo xt różnica wynosi 50zł.Korba slx jest w lepszym stanie, a xt trochę podrapany.Co wziąć wolałbym xt, ale chyba tylko przez jego logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba powinna być u mnie na początku przyszłego tygodnia.Jeszcze kupiłem czerwone pancerze hamulcowe i w przyszłym tygodniu jak zdobędę przerzutkowe zajmę się wymianą.Na razie szukam czerwonych końcówek w dobrej cenie.Tak po za tym rozwaliła mi się lewa manetka, ale jakoś ją naprawiłem i na razie jeżdżę, a w sierpniu chyba sprzedam xt i kupie manetki i przerzutkę x9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre uszczelnienie maja jagwire tu końcówki http://www.bikestacja.pl/koncowka-pancerza-przerzutki-jagwire-aluminiowa-czerwona-p-4720.html?cPath=681_80_229

a tu cały zestaw do przerzutek http://www.bikestacja.pl/zestaw-przerzutek-jagwire-ripcord-czerwony-mck215-p-4712.html?cPath=681_80_230 tani nie jest ale jak dla mnie był super w poprzednim rowerze tylko że czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem sobie i wychodzi tak 2,5m dobrego pancerza 25zł, dobre linki 20zł, 3 zwykłe końcówki 6zł, 7 końcówek z uszczelnieniem 25zł, końcówki linki 4zł, koraliki 4zł, nakładki 10zł + mocowania noski wychodzi koło 100zł, więc chyba się zastanowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawię za parę dni z korbą slxa :D na wcsa nie wiem czy się szarpnę, ale zobaczymy.Kiera wsca to straszne kowadło bo za 50zł mam accenta ważącego bodajże 3kilka gramów mniej.Nie chce też zrobić z roweru choinki i może lepiej wziąć czarny kokpit sam jeszcze nie wiem.Jeszcze za 70 zł mniej mogę mieć takiego wcsa tylko czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wrzucić zdjęcie do photoshopa lub chociaż painta i pokolorować kierownice i mostek, może da ci to jakiś ogląd całości :devil: . Chociaż czerwone części są fajne nie można też przesadzić bo merida rzeczywiście może skończyć jak choinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem się wagi i poważyłem parę części wychodzi, że mostek nie jest ciężki bo waży 146 gramów, kiera 177, zacisk sztycy 65(ale kowadło), chwyty 107(tragicznie, chyba będzie pianka), sztyca 329(też sporo), siodło 279(nie tak źle)A tak na marginesie korba chyba jednak będzie xt, bo kumpel się rozmyślił co do sprzedania slxa.Aha i top cap ze śrubą masakryczne 19 gramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...