Skocz do zawartości

[1000-1600]asfalt, polne drogi, las - rekreacyjnie


Rekomendowane odpowiedzi

no tak, ale to raczej rower na proste lub utwardzone drogi. a ja mimo wszystko kieruje swoje potrzeby bardziej uniwersalnie, np. w las i tym podobne tereny.

 

Mój budżet cały czas ulega zmianie a to za sprawą przekonania, że czasem warto dopłacić. jeszcze przed wakacjami byłem przekonany do Giant Reveardzl 3 Disc np. z 2012 roku już to na horyzoncie mojawiłą sie merdia 40D w podobnej cenie, tyle że z netu a nie ze sklepu. Fajnie, hydraulika za 1650 zł. Kross fajna sprawa, ale nie czuje potrzeby posiadania 28 cali.

 

Cały czas zbieram też opinie o KROSS, wydają się sensowne, nawet v8 w tej cenie, ale bardzo dużo serwisów narzeka na ich zawodność.

Przecież cross to nie szosówka, on właśnie jest po to by być uniwersalny i wjechać w ten "las i tym podobne tereny". Do tego jest stworzony. Wybór Hexagona moim zdaniem mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej miałem na myśli wspomnianego EVADO jeśli trudno się domyślić. brt0555 widzę że masz rower z zupełnie innej bajki i nawet nie chce Ci się sprawdzić tego o czym piszę. tak A4 A4 i unibike to jedyne sensowne pozycje. ale ja pytam o ta konkretną Meridę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wyzej napisalem, na czym tracisz, sprawdzam zawsze specyfikacje roweru zanim napisze post, wiec nie wiem o co Ci chodzi.Chcesz meride to ja kup, proste, to Ty na tym jezdzisz, ja bym roweru dla tarczowek samych nie kupowal, tym bardziej ze jestes amatorem, no ale Twoja kasa, Twoje decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...