Skocz do zawartości

[do 4000] dwa rowery MTB/CX męski i damski


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż postanowiliśmy z żoną zakupić rowery. Tak naprawdę to będziemy rozpoczynać dopiero przygodę z rowerami i kompletnie się praktycznie nie znamy. Więc buszowanie po sklepach czy też stronach internetowych w poszukiwaniu dobrego rowerku mija się z celem. Otóż generalnie troche poczytałem o istniejących tematach i tak naprawdę coraz większy mętlik sie robi.

Rower ogólnie przeznaczony na rekreacyjne wypady za miasto ścieżki leśne, drogi polne i leśne, czasem drogi i ściezki błotniste, zjazdy i wjazdy niewielkie górki (bez wyczynowych efektów), ściezki rowerowe i asfalt.

Jakby ktos miał namiary na dobry i sprawdzony sklep w którym mógłbym zakupić obydwa rowerki.

 

Cena za dwa w granicach 4000 PLN

Damski - wzrost 165 cm / waga 58kg

Męski - wzrost 178 cm/ waga 70kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pobuszowałem po stronach producentów, sklepów i mam mały/wielki problem otóż żonie nie podobają się ramy z damskich rowerów no i znacząco jest znikomy wybór.

Czy przy załóżmy normalnych powtarzalnych rowerach będzie wielka różnica w użytkowaniu przez żonę, pewnie siodełko do wymiany a co z armorkami będą spełniać swą funkcję?

 

Generalnie planujemy poruszać się wokół tych modeli Unbike Flite x2 lub żonie Kross level A6 z 2010/09 r., przy dwóch kupnie dwóch naraz można negocjować ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi miec typowo damskiego, niech tylko sobie rame dobrze dobierze i najwyzej siodelko - teraz niektore sa profilowane specjalnie dla kobiet. Amor to ustawic miekkosc, zeby lepiej chodzil przy lzejszej osobie i bedzie ok. Ja bralbym flite'a bo mi sie bardziej podoba, osprzetowo rowery podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...