Skocz do zawartości

[serwisowanie] Warszawa- Wymiana Oleju


Harru

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Siemano

 

Pewnie to zły dział i ogółem "niedobrze"

 

 

Ale poszukuje osoby która wymieniła/pokazała jak wymienic w przednim amortyzatorze Olej. Mam dość stary, i badziewny amor ( Duro DJ) ktory w dodatku chyba cieknie i ma popsute prawie wszystko co pewnie mieć może w środku(i na zewnątrz) więc sam boje sie to w ogóle otwierac i cokolwiek z tym robić,a jeszcze gorzej ze ten olej nie był wymieniany dość długo, więc juz jest pewno w granulkach :laugh: .

 

z tego co widziałem troche osób do takich robótek jest tu chętnych. . :P

 

 

Warszawa -Bemowo.

 

 

Pozdrawiam ^ ^

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team
Napisano

Najlepiej byłoby żebyś poszedł z nim do serwisu - najpewniej będą uszczelki (oby tylko) do wymiany.

Co do kosztów to mogą przewyższyc wartośc amora więc poszukaj może jakiejś używki.

Napisano

Ze starym sprzętem jest taki problem, że jak się do niego dotkniesz to jest spora szansa że nie da się go już poskładać do kupy. Kosz i zakup nowego.

Osobiście, z chęcią bym go rozkręcił i zobaczył czy jest dla niego jeszcze nadzieja, ale to tylko jeśli pogodzisz się z faktem że może już z tego nie wyjść cało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...