Skocz do zawartości

[kask] Bad Boy, czy A-Tomo?


HILTI

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem kasku i w sumie dziś przymierzyłem met-a bad boy i jakoś wydał mi się trochę taniawo zrobiony - Otwory jakoś tak nei za bardzo wyprofilowane przodem w kierunku do wiatru itp. Czy są tutaj jacyś użytkownicy tego kasku - chciałbym się dowiedzieć, czy się w nim głowa nei przegrzewa... W podobnej cenie jest A-Tomo. Niby kask sportowy a Bad Boy młodzieżowy wiec chyba trochę lepiej, ale może się mylę bo to podobna półka cenowa. Jeszcze pozostaje rozmiar kasku - ja mam czerep nei za duży - 54cm i Bad Boy dobrze na nim leży. A-Tomo nei mierzyłem, ale widzę, że jest rozmiar 54-61 więc moze być chyba trochę za duży. W sumei więc wybór:

Bad Boy 139 pln:

14_badboy.jpg

A-Tomo 156 pln:

11_atomo.jpg

Czy może poczekać i poszukać czegoś lepszego w podobnej cenie? (do 200pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle go mogę (nowego) dostać. Dziś miałem na głowie UVEX-a jaiś model z końcówlą RS (nie pamiętam dokładnie :) ) I co mi się rzuciło w oczy to całkiem inne wykonanie - miał siateczkę, klamerka i system pod brodą z zupełnie innej bajki a do tego siateczka na owady + lepsza wentylacja. Zastanawiam się nad odpuszczeniem sobie MET-ów...

Wydaje mi się, że mierzyłem supersonic rs... ale głowy nie dam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

a może coś z LIMAR'a :question: (sam mam 2'letniego F-105). Spisuje się znakomicie. Jedne z najlepszych i najsprawniejszych zapięc (na takie pokrętełko - im lepszy model, lepszy system regulacji pokrętłem) Tu masz ceny ok. w zł za modele LIMAR'a LIMAR

 

Polecam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem limara na głowie - model 520 za 209 pln i odstraszył mnei ze względu na praktycznie brak wentylacji (około 10 otworów), brak siatki na robale i ogólną tandetę <_< Pewnie droższe modele są lepsze, ale ja nie mam zamiaru wydawać więcej jak 200 pln a za tyle dostane tego uvex-a w sklepie a porównanie wydaje się po prostu nie tyle trudne co niemożliwe pomiędzy tymi kaskami. Nie mówię, że jeden producent jest lepszy od drugiego - mówię, że model 520 jest gorszy od supersonic rs.

 

supersonic:

http://www.uvexsports.com/ProductInfo.aspx...tid=C410755_42_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...