Skocz do zawartości

[siodełko] gipiemme, czy będzie dobre ?


Gość MuSk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się zapytać czy siodełko gipiemme waga około 260 gram, nadaje się do extremalnej jazdy? Nie ukrywam, że cena gra główną rolę przy wyborze :)

Mam dylemat, gdyż musze wymienić siodło, ale nie wiem czy to będzie dobre. Także proszę o pomoc doświadczone osoby.

pozdrawiam

 

link do siodełka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78881913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sie zapytac czy Kolega zapoznał sie z zasadami pisania tematów?Jest to siodełko szosowe a Ty pytasz czy do extremalnej jazdy...?Co to jest wg Ciebie ekstremalna jazda?fr dh?Jesli to ma byc poprsstu siodelko do jazdy xc moze ostrzejszej i w dobrej cenie to moze SKN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sie zapytac czy Kolega zapoznał sie z zasadami pisania tematów?Jest to siodełko szosowe a Ty pytasz czy do extremalnej jazdy...?Co to jest wg Ciebie ekstremalna jazda?fr dh?Jesli to ma byc poprsstu siodelko do jazdy xc moze ostrzejszej i w dobrej cenie to moze SKN?

 

Przyznam, że nie zapoznałem się. Jeżeli sprawiłem kłopot to przepraszam. Tak owszem jest napisane, że siodełko szosowe, jednak chciałem się doradzić, czy można je wykorzystać do agresywnej jazdy ze względu na wage.

Siodełko SKN wydaje mi się troche za szerokie, ja potrzebuję o mniejszej szerokości.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...