Skocz do zawartości

[do 2000] rower w teren dla cięzkiego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję rower - albo najbardziej góralski trekking albo najbardziej turystycznego górala ;)

A dokładnie: potrzebuje coś do jazdy na krótkich odcinkach (przeważnie do 20km) w 75% w terenie - leśne czy polne drogi, szutry, błoto etc - asfalt tylko w ostateczności. Często równiez mniejsze wzniesienia (ale NIE ostre zjazdy, żadne szaleństwa). Miasto raczej prawie nigdy.

 

Kolejne założenie jest też takie, że ponieważ jestem totalnym laikiem to rower ma być w pełni turystyczny - błotniki, bagażnik, oświetlenie, licznik etc - tak, abym nie musiał samemu wszystkiego doposażać. Ewentualnie - jeżeli to taki zły pomysł - to prośba o informację co dokupić, aby pasowało.

 

I ostatnie założenie: mam 182cm/125 kg więc musi być bardzo wytrzymały. Na amortyzatorach się nie znam, ale specjalnie mi nie zależy - jeżeli już jednak coś będzie, to musi sensownie działać przy takiej masie, co może być trudne.

 

Budżet: do 2000.

 

Będę wdzięczny za wszelkie typy :) Wiem, że kilka podobnych tematów było - ale jednak tylko podobnych :)

 

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA forum było już kilak podobnych tematów,ale postaram się coś doradzić. Sprawdź sobie czy pasuje Ci model TREK - 3700,jakościowo bardzo fajny i co najważniejsze solidny i wytrzymały. Zmieścisz się w podanym budżecie,bo kosztuje około 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...