Skocz do zawartości

[siodełko] Selle Italia SLR


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Ahoj! ...jak to mówią czesi.

 

Co myślicie o siodełku Selle Italia SLR Carbonio?? Czy skorupa jest cała wykonana z karbonu i obszyta skórą? Warto zwrócić na nie uwage? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lekkie, niezbyt komfortowe siodło (o jeździe bez pampersa można zapomnieć, stąd określenie "niezbyt komfortowe"), faktycznie nadaje się bardziej na szosę...

SLR Carbonio to... SLR 135g z drobnymi zmianami - pręty są tytanowe - na fotkach wygląda to jak karbon, ale to nie jest karbon - na prętach jest gruba folia 3M fakturą przypominająca włókna węglowe. Jeżeli już SLR, to moim zdaniem model 135g (swoją drogą waga faktyczna jest nieco wyższa, ok. 140g w zależnośco od egzemplarza) - od Carbionio jest lżejszy, a pozim komfortu ten sam :) Chciałem ostatnio kupić na allegro SLR'a z limitowanej edycji Giro d'Italia, niestety ktoś mnie uprzedził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wy swoje a ja dalej swoje :P pytam o te siodełko ponieważ moge kupić je w cenie ok. 310-340zł. Ale nie wiem czemu nie jest preferowane na MTB ;) A czy te co polecacie ma pokrycie z prawdziwej skóry??

 

Aha no i zapomniałem dodać że jęździłem na siodełku San Marco Aspide (tytanowe pręty i nylon z dodatkiem karbonu czy jakoś tak...) No i podczas treningu w mtb jak wskoczyłem na siodełko (jak to często też bywa na wyscigach :) ) to po prostu pękło-na początku jakieś 2mm potem sie powiekszało. Wydaje mi się że z karbonem tak by nie było chyba?? I daltego m.in o nie pytam :D:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...