Skocz do zawartości

[Amortyzator] Sterówka do "końca" mostka?


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. Mam okazje kupić amortyzator który jednak na oko mierząc pewnie będzie miał troche za krótką sterówke. Do końca mostka może braknąć 5 do nawet 10mm i tu moje pytanie - czy rura musi być przycięta równo z mostkiem czy może być ten niecały cm poniżej górnej jego granicy? I nie chodzi mi tu o wpychanie na siłe, tylko żeby to było pewne i bezpieczne ;) Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Napisano

Napisz jeszcze jaki styl jazdy masz zamiar uprawiać... do jazdy po mieście i spokojnie to byle ponad górną śrubę - choć to i tak nie najlepsze rozwiązanie.

 

A jesli cokolwiek mocniej to zapomnij - szkoda zdrowia.

Napisano

Czyli tak jak myślałem, jeżdże XC po trasach gdzie często zdarzają sie ostrzejsze momenty także ryzykować nie będe. Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...