Skocz do zawartości

[do 3500zł] do jazdy miejskiej, szosowej


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie bardzo proszę o pomoc w wyborze roweru.

Swoją przygodę z rowerem rozpocząłem miesiąc temu , po 10 letniej przerwie.Moja merida kalahari 550 już mnie nie bawi.

szukam czegoś do jazdy miejskiej , trochę szosowej i dukty leśne.

wzrost 180 waga niestety 100 kg.

Szalenie podobają mi się rowery Cube .

Może ten ? Rower Cube Nature co o nim sądzicie :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oriętuje się w roweruch za takie pieniążki :( . Lacz czy ma sens wydawanie niemałej kwoty na rower miejsko/turystyczny? Do 2000 znajdziesz rowery które w/g mnie w zupełności wystarczą do takiej jazdy. Za 3000 to już chyba rowerki do poważniejszej turystyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oriętuje się w roweruch za takie pieniążki :( . Lacz czy ma sens wydawanie niemałej kwoty na rower miejsko/turystyczny? Do 2000 znajdziesz rowery które w/g mnie w zupełności wystarczą do takiej jazdy. Za 3000 to już chyba rowerki do poważniejszej turystyki ;)

 

Z tego co pamiętam w rowerze , ważne są rama i napęd .

Wtedy jest więcej radości z jazdyrolleyes.gif

 

Porządna rama z alu 7005, dobry osprzęt, amortyzator z wygodną blokadą manetką na kierownicy, sztywna korba z tarczą 48z, a do tego świetne opony. Słowem naprawdę fajny cross.

 

 

Dzięki Pitof, możesz co doradzić więcej.

Czy ten rower, to jest to o co chodzi i przede wszystkim pozwoli na fajne szusowanie z Białołęki na Czerniakówwallbash.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmiga się nim fajnie, bo z jednej strony tarcza 48z. dobrze sprawdzi się na długich, prostych odcinkach, a z drugiej strony lekkie opony, czyli niska masa rotująca, spowodują, że rower będzie się chętnie rozpędzał. Ich bieżnik poradzi sobie również w lekkim terenie, jak wspomniane leśne ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmiga się nim fajnie, bo z jednej strony tarcza 48z. dobrze sprawdzi się na długich, prostych odcinkach, a z drugiej strony lekkie opony, czyli niska masa rotująca, spowodują, że rower będzie się chętnie rozpędzał. Ich bieżnik poradzi sobie również w lekkim terenie, jak wspomniane leśne ścieżki.

 

Dzięki wielkieicon_cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...