Skocz do zawartości

[napinacz] Do Singla!


Gość ufol

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak mam ramke na singla, dokladnie destroyer street. Problem jest taki , ze jak wiadomo łancuch sie czesto w singlach luzuje. Mam max 100zl na zakup napinacza, jaki polececie. A jeszcze jedno, gdzie sie mocuje ten napinacz? Bo w ramce destroyera jest tylko miejsce na kolo i 2 otwory ustawione pod katem, w odl ok 6cm od siebie. Czy to tam sie mocuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta rama ma poziome haki więc nie powinno być problemu z naciągnięciem łańcucha tylko wtedy chyba musisz stosować oś na śruby bo zacisk nie da rady. Napinacz z reguły montuje się w miejscu tylnej przerzutki jeśli chodzi oczywiście o napinacz do singla czyli coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79056035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość_pint_*

tak jak niemasz tarczy to kolo moze byc przesuniete do tylu w hakach a jesli masz tarcze to gorsza sprawa bo jak przesuniesz do tylu kolo to hamulec niebedzie raczej dzialac najlepiej wiec bys musial miec przesuwane mocowanie do tarczy tak jak w dc pussy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...