Skocz do zawartości

[kierownica] NS analog


MaverickPL

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam tego swojego Analoga i chodzi mi po głowie zmiana kierownicy na nieco bardziej wykręconą. Aktualna nie jest zła, ale brakuje mi trochę zróżnicowania chwytu. Chodzi mi po głowie taka:

 

http://www.fixedfreaks.pl/sklep/kierownice?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=210&category_id=20

 

Ale wciąż się waham, czy to będzie dobra zmiana dla takiego roweru. Przede wszystkim nie jestem pewien, czy zwiększone pochylenie, jakie wymusi kiera nie będzie niewygodne.

 

Po drugie, czy taka kierownica w ogóle będzie pasowała do roweru ? Proszę o poradę.

 

A rowerek bajka, lekki zwrotny, wygodny, jestem bardzo zadowolony z zakupu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie.

jak gripy zaczynają już wchodzić na wygiętą część to jest dodatkowy chwyt bo nadgarstki są pod innym kontem(poza tym przynajmniej u mnie na wygięciu kiera jest grubsza i dłonie inaczej chwytają. no i jeszcze można trzymać tak jak za rogi, ale bez rogów :icon_wink:

a poza tym ja nie wiem jak można jeździć na tak szerokiej kierownicy. węższa jest naprawdę wygodniejsza i może się okazać że mniej męczy i nie potrzeba dodatkowych chwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...