Skocz do zawartości

[Rower] Używany rower górski do 2000 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 185 cm i 95 kg, przez 10 lat jezdzilem na moim starym gracie, w pelnym sprzecie STX ktory mi sie bardzo dobrze sprawdzil, ale przyszedl czas na zmiane, jako ze moj budzet ograniczony jest do max 2 tys szukam czegos uzywanego ale troszke lepszej jakosci. Czy orientuje sie ktos gdzie w Krk moge kupic tego typu uzywany rower (do tej pory jedynie na ul. Mogilskiej znalazlem 1 sklep ale nic mnie nie porwało). A moze ktos z was akurat chce sie pozbyc swojego sprzetu? Rower ma byc przeznaczony do amatorkiej jazdy zarowno po miescie jak i ciezszym terenie, z tym ze bez extremum :) Zalezy mi na rowerze na ktory bede mogl wsiasc i jezdzic bez wiekszych klopotow pare lat, stary rower przejechal ze mna ponad 20 tys km a jedyne co zmienialem to opony i klocki + okresowe przeglady i de facto tego samego bym oczekiwal od nowego roweru (nie wiem czy jest to mozliwe, amartyzatory, hamulce hydrauliczne etc wszytsko poszlo do przodu i byc moze obecnie trzeba inwestowac w sprzet regularnie co pare lat). Prosze o rady lub linki, na czym sie skupic, na co zwracac uwage, w jaka realna polke jakosciowa uderzac (mysle ze zwykle Doere to minimum). Jako ze jestem totalnym amatorem i o rowerach wiem niewiele prosze nie poslugiwac sie technicznym slownictwem bo nic z tego nie zrozumiem :0

 

z gory dziekuje za wszytskie rady i opinie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...