Skocz do zawartości

[700zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Zwracam się do Was jako znawców jako że jestem totalnym laikiem (do tego stopnia że nie wiem jaką kupić pompkę żeby pasowała :P). Mam okolo 186cm wzrostu, w tamtym roku jeździłem sobie rekreacyjnie (po 40 min)rowerem młodszej siostry (MTB z naklejkami shimano i conquest - nie wiem co to za model). Rowerek był dla mnie maławy (kolana ciągle zgięte) ale dla gubienia pozimowego brzuszka dawał radę. W tym roku ochotę na jazdę nim dostała siostra. Zmieniłem także pracę do której ścieżką rowerową mam około 10km. Postanowiłem więc kupić coś pod siebie:>.

 

Gratuluję i zazdroszczę Wam którzy mogą sobie pozwolić na coś droższego, natomiast przy obecnych wydatkach na życie pozwolenie sobie w mojej sytuacji na 700 to już jest max, dlatego proszę o nie radzenie "dozbieraj do". Trochę czytałem forum i domyślam się że padnie rada o czymś używanym, nie ma sprawy. Problem w przypadku używek jest taki że jako laik nie pojadę na giełdę bo nie wiem na co zwracać uwagę,to samo w przypadku allegro a chciałbym żeby za tą kwotę jednak trochę mi posłużył.

 

Z Waszych opinii wnioskuje że Rower Kross Hexagon V3 mógłby być dla mnie, pytanie tylko co on ma takiego w sobie że można go tu uznać za najgorszego z najlepszych i najlepszego z najgorszych?

pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...