Skocz do zawartości

[~1000zł] Komfortowy rower miejski dla dość wysokiej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

po wakacjach mam zamiar odłożyć sobie trochę gotówki i z tej okazji chciałbym kupić sobie we wrześniu rower miejski. Zamierzam na nim robić powiedzmy kilkanaście km/dzień w mieście może czasami krótkie odcinki dróżkami polnymi i być może raz na ruski rok nieco dłuższe trasy (dłuższe czyli ponad 40km :P ) itp.- czyli standard. Jazda bez szaleństw w cieplejsze dni. Mam 190 cm wzrostu i ważę stosunkowo niewiele, bo 75kg. Chciałbym, aby był on możliwie komfortowy (siodełko żelowe?) oraz pozycja za kierownicą była dobrze dobrana dla osoby o moim wzroście. Budżet wynosi 1000 zł, ale oczywiście można pójść lekko w górę czyli te 1200, do 1400, gdyby naprawdę było warto. Na rowerach niezbyt się znam i nigdy nie miałem porządnej sztuki(vchoć pewnie dla niektórych "porządny" zaczyna się od dużo wyższej kwoty), więc liczę na Waszą pomoc, bo chciałbym, aby były to dobrze wydane pieniądze.

 

Przeglądałem trochę tematów na forum, ale na ogół autorzy wątków są niżsi lub mają inne kryteria.

 

Chciałbym wysłuchać Waszych propozycji.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...