Skocz do zawartości

[do 500zł] rower miejski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę kupić rower miejski do maxymalnej kwoty 500zł. Nie znam się dobrze na tym, a zależy mi żeby posiadał biegi chyba najlepiej w piaście i poprostu wygodnie się na nim jeździło. Nie chciałby też żeby wyglądem przypominał stara ukrainę:). Jestem facetem 23letnim i potrzebuje poprostu wygodnego roweru o współczesnym wyglądzie. Najlepiej byłoby kupić coś używanego gdyż teraz tyle tego się sprowadza do Polski. Gdybyście mogli spojrzeć na Allegro i podesłać kilka linków czym warto się zainteresować będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że wolałbym jakiś używany zawsze można troszkę o niego zadbać i mieć fajny rowerek. Co do tego jaki mi pokazaliście to nie podoba mi się. Chciałbym typowo męską ramę i bez jakiś koszyków myślę o czymś takim http://allegro.pl/koga-miyata-road-runner-28-deore-lx-alumin-i1583946154.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się nie znam i dlatego napisałem ten post. Nie chce kupić jakiegoś rupcia i ciągle w niego pakować mimo tego że budżet jakim dysponuję nie jest duży. Może Wam cos wpadnie w oko to będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower który podałeś w linku wydaje się być naprawdę porządny jak za tą cenę, co prawda z zewnątrz może być wypucowany, wewnątrz będzie wymagał zapewne przesmarowania oraz regulacji, jednakże sprzętowo prezentuje się jak za tą cenę bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...