Skocz do zawartości

[siodło] Sportourer GARDA Man Gel Flow


uniseb

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o siodle GARDA Man Gel Flow firmy Sportourer?

Sportourer GARDA Man Gel Flow - bikekatalog.pl

 

Szukam siodełka do wygodniej jazdy po mieście. Rower zastępuje mi samochód gdy robi się cieplej.

Mój rower to typowy góral, moja waga 85 kg. Nie jeżdżę w żadnych spodenkach z wkładkami tylko w zwykłych jeansach.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Sportourer X Race Gel Flow. Uzywam juz w drugim rowerze i jest swietne. Tak samo Kolega któremu poleciłem to siodło. Sporo lzejsze od Gardy,tańsze. Według mnie jeden z najlepszych stosunków ceny do jakosci. Tez jeżdze bez pampersów i odkad mam te siodło to zapomniałem o bolacym tyłku i obtarciach.Do tego masz 30 dni na test i jeśli Ci siodełko nie bedzie odpowiadało to mozna je zwrócic. Przynajmniej była taka akcja jak ja kupowałem swoje. Waże 90 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilgamesz dzięki za odpowiedź.

Właśnie zastanawiałem się między siodełkami KAALAM, GARDA i X-RACE. Wszystkie serii Gel Flow firmy Sportourer.

Zdecydowałem się na GARDe ponieważ siodełko to jest zaprojektowane do jazdy z pochyloną sylwetką o 60 stopni, ma największy otwór przelotowy wiec i teoretycznie powinno zapewniać najlepszą wentylację :) oraz jest szersze od mojego obecnego siodełka o 2 cm (której jest dla mnie za wąskie).

 

Czy waga siodełka ma faktycznie takie znaczenie, jeśli nie zależy mi na osiągach, a na wygodzie podróżowania?

Mój góral i tak jest ciężki sam w sobie bo ma grubą ramę.

 

Jednak gilgamesz twoja odpowiedź mnie przekonała i teraz mam dylemat. Czy ktoś miał może styczność z GARDą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...