Skocz do zawartości

[do 1250zł] MTB


hamashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To mój pierwszy temat. Zatem chcę zakupić rower do jazdy po mieście ale także po "terenie". Rower wolałbym na V-kach jakoś w tej cenie to nic dobrego nie dostane z tarczówek. Mogę mieć Krossa Level'a A2 z 2011 za 1200zl czy to się opłaca ?Czy proponujecie coś innego. Zapytam może dostane rabat na Levela A2 z 2010. Mój wzrost 175cm, waga około 65kg mam 14 lat wiec jeszcze zapewne trochę urosne a rower chciałbym mieć przez min 3 lata. No może kiedyś jak mi się spodoba las to uzbieram na coś mocniejszego, ale na razie j/w :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rower moge miec za 1200 http://allegro.pl/kross-level-a2-model-2011-okazja-gratisy-i1594862789.html

moze ew. z 2010 ale to spróbuje bo kolezanki rodzice maja sklep z rowerami kross'a, giant'a i kellys'a

 

PopaY jak Ci sie jeździło na Level'u? Bo jak mogę go miec za 1200 a na moje potrzeby powinien byc idealny i zeby czasem posmigac po jakims lesie albo gorkach co bedzie 1/5 calkowitej jazdy na tym rowerze bo w Puławach jest mało terenów taki do "offroadu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross A2 level 2010, schwinn mesa, unibike fusion nie ma lepszych rowerow w tej cenie, wybierz ten, ktory Ci sie najbardziej podoba. Osprzetowo sa podobne, a roznic nie zauwazysz.

 

 

Co do wielkosci ramy, to mesa ma ja tak nisko, wiele rowerow tak ma, na zdj wydaje sie ze rower jest maly, ale jak wyregulujesz wysokosc sztycy to bedziesz siedzial jak na normalnym mtb, a niska rama ma swoje plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...