Skocz do zawartości

[do 1000] rower MTB dla pokaźnego studenta


heikki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pasjonatów rowerów !

 

Ponieważ sezon już praktycznie się zaczął postanowiłem zakupić rower MTB i rozwinąć moją pasję jaką jest spinning, który trenuje od ok. roku 3-4 razy w tygodniu. Ładna pogoda się powoli klaruje więc naszła mnie chęć na wycieczki rowerowe po Krakowie i okolicy.

Ponieważ jestem studentem to budżet mam troche ograniczony ale wiadomo, że szukam czegoś na 2-3 sezony zanim nie zaczne zarabiać na siebie i odkładać na nowy lub na jakies modyfikacje.

W tej cenie (+100-200zl) najczęściej przewijał się Kross Level A2 ale widziałem też, że polecany był Giant Boulder. Otóż, znalazłem na allegro używany model Giant z 2009 za min. 700zl (tyle chce sprzedający) i to z mojego miasta.

Czy taki rower jest wart uwagi?

 

Mam 190cm wzrostu i waże 88kg, a sprzedawany egzemplarz ma ramę - 21" - nie będzie za mała ?

 

Rozważałem jeszcze:

Unibike Mission ,

Rockrider 5.2

i wspomnianego Krossa Level A2 (tylko musiałbym dołożyć co nie co)

 

jestem laikiem gdyż do tej pory jedyny mój rower na jakim się poruszałem po mieście to holenderski maxwell - doświadczony przez czas, którego nie żal zostawić przypiętego do stojaka w centrum

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...