Skocz do zawartości

[do 1750zł] mtb


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie kupić rower MTB, w cenie do 1750zł. Szukałem authora, kellys, kross, cube, giant.

Zainteresowały mnie dwa modele:

Krossa Hexagon V8 http://www.kross.pl/rower/87-HEXAGON_V8.html ;

CUBE Aim http://www.cube.eu/hardtail/comp-series/aim-black-white/ ;

Za bardzo się nie znam na rowerach, i pytam fachowców o radę, który wybrać z tych modelów.

Nie koniecznie upieram się na tych dwóch egzemplarzach tak więc śmiało możecie wyjść z inną propozycją (po prostu te 2 mi wpadły w oko)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ten A2 nie ma hamulców tarczowych, a kumpel mi powiedział że łatwiej wymienić przerzutki niż dokupić tarcze. Jeśli się mylę to mnie poprawcie, poza tym Hexagon mi bardziej odpowiada kolorystycznie. i mam pytanie jakiej szerokości są opony w A2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem kupić rower na hamulcach tarczowych, ale mnie skutecznie od tego odwiedziono. Tarczówki dla amatora są niepotrzebne, do jazdy miejskiej i po terenie spokojnie wystarczą V-brake'i, które też są skuteczne. Wszak żaden z tych rowerów nie jest rowerem wyczynowym. Ramy w modelach Level są lepiej skonstruowane niż w Hexagonach. No i widelec, modele XCT nie należą do udanych, jedna z gorszych serii, było pisane o tym na forum, poszukaj. Opony mają rozmiar 26x2,1.

 

PS. A2 jest zarówno na V-kach jak i na tarczówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak poszedł w stronę tych tarczówek (Ci, którzy odradzili panu hamulce tarczowe są po prostu zwykłymi laikami nie mającymi nigdy roweru z tarczami i nie mającymi pojęcia na temat tarcz) I niech mi nikt nie mówi że tarczówki się marnują na mieście, to nieprawda. Polecam Level A2 2011-wersja z tarczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...