Skocz do zawartości

[1000-1100] Cross


Rekomendowane odpowiedzi

Hercules Jump jest fajnym rowerkiem choć tutaj między nim a Kellys Axis zbyt dużych różnic nie ma. Wybrałbym tego, który będzie tańszy i różnicę przeznaczył na jakieś rowerowe akcesoria ;) Co do Prerii to wiadomo, że osprzęt ma lepszy od dwóch pozostałych i jeśli jest w dobrym stanie technicznym to jest to mój faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Założyłeś temat "cross 1000-1100 zł" a wybierasz rowery za 1300 - 1500 zł ( w stosunku do krossa prerii się nie wypowiadam - używany). Ze swojej strony mogę polecić rower który mieści się prawie w założonej w temacie kwocie czyli Unibike Crossfire. Ja za nowego z rocznika 2011 zapłaciłem w sklepie Rowerzysta.pl 1170 zł. Wystarczy pogadać co do upustu z pracownikami sklepu, a rower, jak dla mnie bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym iż crossfire ma ubogi osprzęt można polemizować. Z tego co się orientuję firma Unibike miała zawsze dobry stosunek jakość/cena. Pewnie że nie ma hydraulików, przerzutek deore, ale za te pieniądze jest to dobry i dobrze jeżdżący sprzęt, o czym świadczą opinie użytkowników. Ale wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam i spokojnych Świąt życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibika z 2011 roku mam od niecałego miesiąca, jeździ ze mną co dziennie do pracy i po pracy bo właśnie do tego został zakupiony jako szybki transport po mieście aby nie musieć latem tłuc się śmierdzącym i w Łodzi zawsze spóźnionym MPK. Wiem że miesiąc to zapewne nie wystarczający okres aby powiedzieć coś naprawdę rzeczowego o wytrzymałości sprzętu ale na razie żadnych, absolutnie żadnych zastrzeżeń co do sprzętu nie mam. Jedyne co zrobiłam to założyłam spinkę na łańcuch, założyła oświetlenie bo jeżdżę po zmroku no i niestety błotniki(mój unibike nabrał niecodziennego makrokeszowego wyglądu:( ) Sam zdecyduj do czego będziesz potrzebował roweru i jak dużo będziesz na nim jeździł. Do poruszania się po mieście w komfortowych warunkach unibike jest wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Zastanowię się jeszcze nad tym Unibike'iem.

Krossa Crow Prerie sobie chyba odpuszczę - Magury, Deore, a cena dosyć niska. Nie wydaje mi się, żeby ten rower był wytrzymały.

Chciałbym, aby rower był dobrą platformą do późniejszej rozbudowy.

 

Co powiecie o Hercules Jump?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem modeli Crow nie jestem, a wręcz przeciwnie, ale żebyś miał jasność - ich cena nie wynika z braku wytrzymałości. Te rowery to wyprzedaż roczników. Najmłodsze modele są z 2010, a czasami trafiają się nawet sztuki z 2007 i 2008 roku. Jeśli natomiast, jak sam piszesz, szukasz czegoś do modernizacji w przyszłości to zdecydowanie odpuść sobie serię Crow, bo ich rama to stary i zarzucony projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...