Skocz do zawartości

[kominiarka]Ktos smiga? jaka kupic?


Fistach

Rekomendowane odpowiedzi

ja śmigam w kominiarce

nie tylko na biku, nartach ale również w niej biegam i gorąco ja polecam

 

pisze tu o kominiarce Nalini ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73990968 )

 

mam ją już ponad półtora roku i nic złego się z nią nie stało

jest nieprzewiewna w dostatecznym stopniu, nie robi się mokra, jednym słowem super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominiarka to super sprawa zwłaszcza jak wieje ,wtedy dziekuje Panu Bogu za kominiarke.Ja mam z biemme .Ma jeden minus nie ma otworu na usta.To jest duży minus .Ciężo złapać oddech ,poza tym robi się mokra ,kominirka ocztywiście.Można by wyciąć tam dziure i obszyć ,ale po co to robić skoro można od razu kupic z otworem na usta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas, powiedz "to jest nebany japad" jak to zrobił w banku w ameryce jeden bandzior...dostał potem w tym samym banku tablice pamiątkową z tym cytatem ::smile::

 

Ja polecam Accentowską kominiarkę i podhełmnik czapeczkę [obydwie rzeczy mam, i bardzo sobie chwalę] ::smile::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujac kilka rzeczy u jednego sprzedawcy zauwazylem, za ma rowniez kominiarki, wprawdzie 'na narty', ale wiadomo, ze niczym sie nie roznia od tych 'na rower' (a moze sie myle? ;] ). biorac pod uwage, ze za przesylke zaplace raz, powaznie zastanawiam sie nad kupnem. ktos moze ja ma/mial? pewnie nie ;] czy brak otworu na usta jest strasznie problematyczna sprawa? nie jezdze zbyt duzo w zime (mam nadzieje, ze to sie kiedys zmieni) wiec chyba nie bede czul duzego dyskomfortu, zreszta wiekszosc z was (ci co podawali linki) tez nie ma otworow na usta. chyba sam sobie odpowiedzialem na pytanie ;]

pozdrawiam

 

Kominiarka Satila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko!

Ja mamkominiarke biemme, dalem za nią w zeszłym roku koło 100zł, śmiga sie w niej nieźle, wiatr nie przewiewa, jest cieplutko, geba przynamniej ci nie zamarznie na wietrze ;)

Co do otworu na usta, to rzeczywiście mały minus, że nie ma chociaż takiej siateczki, ale da się to przeżyć, oddychac sie da, no problemo !

Ważne żeby było ciepło. Oczywiście kominiara idzie pod kask 8)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" powiedz "to jest nebany japad" jak to zrobił w banku w ameryce jeden bandzior"

tez gdzies to czytalem, ale domyslam sie, ze przejezyczyl sie po angielsku, a to tylko taka wersja polska

 

ps. masz super podpis, ten o hamulcach, niezle sie usmialem ;)

 

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy usta są załoniete to nie wiem czy jest ok.Mi akurat to przeszkadza wole kiminarki które mają usta odsłoniete

 

Z pewnoscia latwiej sie oddycha ale z zakrytymi ustami da sie przyzwyczaic a szczegolnie w mojej ktora ma niewidoczne na pierwszy rzut oka dziurki ktore dosyc dobrze przepuszczaja powietrze. Plusem zakrytych ust jest tez to ze nie wdycha sie az tak zimnego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twoja ma dziurki ale co jeśli nie ma.Wierz mi w mojej jak mocniej popedłauje i jak trzeba więcej powietrza przyjąć nie da się oddychać.Musze jakieś tiki twarzy wykonywać krzywić wysuwac brode żeby łyknąć powietrza a nieraz odsunąć kominiarke z ust.Jak się jedzie powoli to oki ale jak przyśpieszysz to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu robić kilku mniejszych. RAczej ciężko mi sobie wyobrazic takie dziury. Pamiętaj, że materiał jak ma się nieszczępic to trzeba go obszyć. Lepiej raz zrobic coś porządnie. Inna sprawa że nieprawidłowe obszycie może uwierać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...