Skocz do zawartości

[Rower] Pierwsze ostre


kisielkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam sprawić sobie pierwszy raz taki rower.

 

Pytania:

Gdzie można kupić nowe i tanie ostre koło we Wrocławiu lub w okolicach?

 

Czy na pierwszy taki rower nadaje się ten model: "ADRIATICA FIXED BLACK"

Mam 193cm wzrostu czy rama 59cm nie będzie za mała? Co o nim sądzicie?

 

Może jakieś propozycje?

 

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym lansem? Jest to po prostu najtańszy nowy rower jaki znalazłem w sieci. Chyba na plus, że przy okazji całkiem dobrze wygląda. A naklejki i tak bym usuną.

 

jest już jeden temat o pierwszym ostrym.

polecam sklep z poznania fixed freaks, tanio składają naprawdę niepowtarzalne rowery NA ZAMÓWIENIE.

 

Dzięki za cynk, wysłałem do nich pytanie o najtańsze co mogą mi złożyć. Jestem ciekawy jaka będzie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ostre koło? tak z ciekawości? może jak będe to wiedział to łatwiej będzie mi łatwej Ci pomóc

Dlaczego? Chyba chęć spróbowania czegoś nowego czyli z ciekawości. Kiedyś wy też zaczynaliście przygodę z ostrym.

 

A rower będę jak na razie używał na dojazdy do pracy. Liczę na większy wysiłek fizyczny niż na normalnym rowerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Chyba chęć spróbowania czegoś nowego czyli z ciekawości. Kiedyś wy też zaczynaliście przygodę z ostrym.

 

A rower będę jak na razie używał na dojazdy do pracy. Liczę na większy wysiłek fizyczny niż na normalnym rowerku.

 

odpowiedź:

 

kup starą szosę i ją przerób, oesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...