Skocz do zawartości

[Blog] osca -kaemes blog


Varg

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpętam razem ze smurv nową modę na forum, blogi- tematy, w których prezentowane bedą postępy w budowie naszych ostrzaków.

 

W roli głównej, wszystkim już dobrze znana, rama lopro wykonana przez Osvaldo Cazzanige na rurach ktojetamwiealepachnąjakREYNOLDS 531.

Osvaldo to był taki włoch co udawał, że lutuje ramy w Polsce, a gdy mu się znudziło, otworzył cukiernie pod Warszawą..

Tym razem w nowej odsłonie, kolorki fluorescencyjne są w tym sezonie niemodne i nie pasują do stonowanych barw jeansów.

 

 

Rama zmieniła barwę na "czarny z brokatem"- tak jakoś zafascynował mnie kolor lakieru do paznokci pewnego producenta....

W cieniu wygląda na szarobure nie wiadomo co, jednak w blasku słońca zamienia się w błyszczącą karuzelę.

 

Dobór częsci jest absolutnie artystycznie przypadkowy, starałem sie być alternatywny.

Generalnie to geometrie "koza" są very hipsterskie w szczególności z z niepasującym przednim kołem.

 

Chciałbym zaznaczyć, iż nie dysponuję luZZtrzanką i zdjęcia są jakie są (staram się za to chwalić na każdym kroku moimi PAINT SKILLSAMI), poniekąd można to uznać za efekt zamierzony, aby nie ukazywać wszystkich walorów podczas prac.

Co najlepsze to na koniec!

 

pierwsza focie to jako taki zarys wszystkiego:

imag0137h.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kolor w świetle wygląda mniej więcej tak (widać jakże profesjonalnie opiłowane mufy przez pana Osvaldo)

imag0134a.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Z czasem gdy będę przykręcał każdą część uczczę jej obecność należytą FOCIĄ!

 

Generalne zamierzenie wygląda tak : rama kokpit czarno , kola polerowane korby polerowane sztyca polerowana , takie kontrasty..

 

pi razy drzwi spis czesci

rama i widelec - OSCA

stery - CK 2nut

kiery - Syntace TTTri / Answer PROTAPER

mostki - Modolo / ITM

 

suport Campa superrecord do jazdy po torze, oś ma albo z modeliny albo z tytanu bo taka lietka

korby campagnolo do jazdy po torze

pedaly brzydkie MKS

łańcucha nie mam

przednie koło - hipstergy rev-x, w zależności od pogody - campa shamal.

tył nie złożony.. ale mama powiedziała ,że ma być obręcz campy atlanta pleciona trzydziestoma sześcioma szprychami DT competition, na piaście dura ace..

siodełko bedzie udawał san marco concor

 

Inspiracja przyszła stąd ..

j_foster_pista_0001.jpg

 

hejty mile widziane..

 

u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

przednie koło ma za mało szprych, a tylne za dużo :icon_wink:

 

osobiście chyba wolę 2 koła takie same

 

wysokie stożki typu szalai itd. źle wyglądają jak mają tak dużo szprych.

 

jakoś tak tanio to wygląda, nie jak milion dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szamali

 

chodzi ogólnie o wysokie obręcze, wyglądają źle jak mają w ###### szprych, przypominają trochę te słif ariwa (czy jakoś tak) co pół tony ważą.

 

tego typu obręcze wyglądają lepiej jak mają 16-20 szprych - najlepiej spłaszczanych

 

springery to w ogóle kupa jak z marketu.

 

taki jakiś be się ten rower wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE ZNAWCO , MAM ZAPLESC OBRECZ CAMPAGNOLO Z 36CIOMA OTWORAMI NA 16 SZPRYCH , BO "NIE BEDZIE PRZYPOMINAĆ SWIFT ARRIVA"

albo jednego i drugiego na oczy nie widziałeś albo masz brukselki zamiast oczu :)

Szamala nie używam bo jest zbyt delikatny moim zdaniem.

powiedz każdemu co ma stożek 32mm , zeby wy######ał polowe szorych.

ten rower i tak jest już za lekki 7.6kilosa

 

powiem tak , uśmiałem się po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...