Skocz do zawartości

[2000zł] Rower MTB składany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym złożyć sobie rower do 2000 +/- . Wiem, że to dość mało, ale modele sklepowe nie przemawiają do mnie i to mnie skłoniło do kupna. W każdym razie, fajnie jak będę miał możliwość rozbudowania go w przyszłości ;) Ważę około 66 kg i mam 180 cm wzrostu czyli rama 19'. Proszę o pomoc w wyborze części, albo jakieś bardzo fajne propozycje złożonych sklepowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś innego? Ogólnie faktycznie dobry jest ten kross, ale coś mi w wyglądzie strasznie przeszkadza ;/ Gdyby inna rama to by był suuper :) Właśnie! A za ile i czy w ogóle poszła by taka rama na allegro i później bym sobie kupił inną???? Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chcę używane części! Sorki, mój błąd, bo nie znaczyłem tego w opisie :) Na używanych najlepiej, bo jakość b. dobra i cena o wiele niższa! Sorki i możecie podać propozycje lub poszczególne części i też poszukam :D

 

Kurczę! Zacząłem szukać, ale po paru godzinach stwierdziłem, że to nie dla mnie... Może chociaż ktoś podrzucić listę niezbędnych elementów wraz z orientacyjnymi cenami??? Był bym bardzo wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Oczywiście, że chcę używane części! Sorki, mój błąd, bo nie znaczyłem tego w opisie :) Na używanych najlepiej, bo jakość b. dobra i cena o wiele niższa! Sorki i możecie podać propozycje lub poszczególne części i też poszukam :D

 

Kurczę! Zacząłem szukać, ale po paru godzinach stwierdziłem, że to nie dla mnie... Może chociaż ktoś podrzucić listę niezbędnych elementów wraz z orientacyjnymi cenami??? Był bym bardzo wdzięczny :D

Znajdź sobie specyfikację (rozpiskę części) np. podanego wyżej Kross'a Level'a A6 i przejrzyj na allegro, co ile kosztuje.

 

Jednak przy składaniu rowerku przydatne jest choćby minimalne doświadczenie + niezbędne narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn składał, więc z narzędziami to nie problem ;) Chyba też by mi mógł pomóc...

 

powprawiam wyżej wymienione posty:

BĘDĘ CHCIAŁ ROWER NIEUŻYWANY LUB TROCHĘ UŻYWANY! I BEZ ZMIAN OKOŁO 2300

Pod naciskiem rodziców zmieniam zdanie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...