Skocz do zawartości

[1900-2500zł] rower Cross'owy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i dzięki za zainteresowanie tematem.

Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje , że nie ostatni tak więc WITAM :):icon_lol: .

Do rzeczy. Chcę kupić rower crossowy do jazdy na asfalcie/betonie i w mniejszym stopniu polnych/leśnych ścieżkach.

Kwota jaką mogę przeznaczyć to max 2500zł ale jakby trochę się z tego urwało to było by lepiej. Trochę poczytałem na necie/także tego forum , zajrzałem do kilku sklepów rowerowych , a w nich każdy zachwala "swoją" markę i odradza konkurencyjne - w ten sposób mam mentlik w głowie. Rower nie musi być z 2011 ale oczywiście musi być nowy/nie używany. W sklepach jest trochę wyprzedaży rocznika 2010 i raczej w tym kierunku się skłaniam ale nie koniecznie. Rowerów do moich proporcji 176cm i 80kg jest sporo ale nie wiem tak naprawdę jakie marki są lepsze i jakie mają wady lub zalety. Jak na razie interesowałem się tymi modelami :

 

MERIDA CROSSWAY TFS 300-V / 300-D

merida crossway tfs 400d

KELLYS CLIFF

KTM Avento Cross

CUBE ANALOG DISC

AUTHOR DEXTER

Author Zenith

CUBE CURVE

Hercules Icona

KELLYS COACH

Giant roam1

Giant roam xr3

Agang RITUAL 5.0

 

Jaki z tych w/w rowerków jest najbardziej godny polecenia , a może jakiś inny?? Jakie w/w crossy mają wady i zalety ?? Czy warto np dołożyć 300-500zł i np zamiast meridy 300D kupić 500D ( niby nie ale ?? ) . Bardzo proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...