Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Rękawiczki Author Windstop są bardzo ciekawa oferta tej firmy.

Kupiłem je jakies dwa miesiace temu za 70zł

Zrobiłem w nich juz kilka kilometrow i musze przyznac ze spisuja sie bradzo dobrze.

Zapewniaja bardzo dobre trzymanie kirownicy dziki umieszczonym plasikowych kropeczek ktore znakomicie trzymaja w polaczeniu z kierownica.

Nie jezdzilem w nich jeszcze w bardzo duzych mrozach ale w okolicy zera stopni zachowuja sie badzo dobrze... Dłonie sie nie pocą co zapewnia komfort uzytkowania.

Wykonanie wyglada na mocne i jeszcze nie widze zeby gdzies sie pruly...

Spokojnie moge je polecic wam...

 

URL producenta: http://www.velo.com.pl/author/authorstroje_18.htm

 

A tutaj kilka fotek:

10042742qz.th.jpg10042753uj.th.jpg

10042766sh.th.jpg10042776tb.th.jpg10042784my.th.jpg

Napisano

Ja przymierzałem chyba wersję winter. Ma wstawkę z polarka. Wykonana jest odpowiednio i dość ciepła, ale jeśli niema membrany to bedzie w nich zimno.

Napisano

A to jakiś obowiązek w rękawicach zimowych? :P

Z opisu i opini bialykom wynika, że membrana jest. Wykonanie rękawiczek jest bardzo dobre i świetnie sie prezentują. Niestety nie miałem okazji ich przetestować w boju. No i cena przystępna. BTW ile kosztuje windstop?. Wersja winter wyglądała na naprawdę ciepłą. Moje wątpliwości budziła wyłacznie ich odporność na wiatr. Pewnie to przez ten polarek.

Napisano

chodzi o to ze najbardziej na uczucie zimna wplywa wiatr. jezeli rekawiczki sa cieple (np. z polaru) ale przewiewne to i tak jest zimno. obowiazek? owszem, z mojego punktu widzenia :P

  • 3 lata później...
Napisano

Temat trochę stary, ale wciąż te rękawiczki są w sprzedaży więc tu piszę :)

A czym się różnią Author Windstop od Author Windstop Light? Te drugie są trochę droższe i inaczej wyglądają. Czy jest jakaś różnica w odczuciu ciepła? Link do aukcji

Author Windstop http://www.allegro.pl/item506748977_rekawi..._krajek_pl.html

Author Windstop Light http://www.allegro.pl/item518536112_rekawi..._xl_ambike.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...