Skocz do zawartości

[Wycieczka] Trasa "widokowa" - Tarnów/Radłów


haima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pod koniec kwietnia/na początku maja (prawdopodobnie długi weekend) zamierzam wybrać się na wycieczkę "widokową" w okolice Tarnowa i Radłowa, szukam więc maniaków rowerowych, którzy przebyliby tę trasę ze mną :rolleyes:

Trasa zaczyna się w Tarnowie, następnie przez Mościce docieramy do Kępy Bogumiłowickiej, skąd kierujemy się w stronę Radłowa. Ruszamy w stronę Brzeska, przejeżdżamy Brzeźnicę, Borzęcin, Rylową, Dołęgę. Docieramy do Zabawy (istnieje możliwość zwiedzenia Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny). Następnie kierujemy się w stronę Biskupic Radłowskich, tam drogą krajową 975 przejeżdżamy przez Niedomice, Łęg Tarnowski, następnie drogą nr 973 wracamy do Tarnowa.

Trasa jest łatwa, płaska. Po drodze mija się wiele kościołów i kapliczek z XVIII i XIX w. Długość ok. 70km.

Szczegółowa mapa: http://runkeeper.com/user/75893002/activity/27824413 (danymi proszę się nie sugerować, bo wprowadzane były na oślep :whistling: )

 

Od razu zaznaczam, że chodzi mi tutaj o wypad w charakterze "kto pierwszy, ten lepszy", więc jeżeli komuś nie straszna taka przygoda w towarzystwie młodej przedstawicielki płci pięknej, to bardzo zapraszam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, jeśli możesz to napisz na moje gg: 33747176. ew. priv.

 

Chciałam wprowadzić małą poprawkę do zakończenia mojej wypowiedzi: "Od razu zaznaczam, że NIE chodzi mi tutaj o wypad (...)" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...