Skocz do zawartości

[do 1300 zł za rower] dwa rowery do rekreacyjnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiliśmy z żoną w tym roku zacząć przygodę z rowerem. Wstępne rozmowy i plany to zakup 2 rowerów za około 400-500 zł za sztukę. Plany to przejażdżka w niedzielę około 15 km, po asfalcie, mieście, czasem leśną scieżką... także bardzo skromnie, a pewnie będzie to mniej i nie koniecznie co tydzień :) Ja dodatkowo jazda na co dzień ale na krótkie wypady dom - sklep itp :) po wstępnym przejrzeniu tego forum dla siebie znalazłem 3 rowery:

 

Kands 1100

 

Kellys Radius

 

Hexagon v2

 

Także jak widać poziom cen się podwoił :)

 

Proszę o pomoc który rower będzie lepszą inwestycją, lub o inne propozycje. Limit dla mnie to max 800 zł

I do tego jakie wymiary roweru ?? 185cm i 84 kg

 

Teraz drugi rower, prawdopodobnie coś z miejskich lub trekkingowych, i jak to dla kobiety coś ładnego prostego i osprzęt typu kosze, bagażnik.

Coś całkiem poglądowo Kross TRANS CONTINENTAL - tylko że taniej :) ogólnie cena podobnie jak u mnie 800-900 zł lub taniej :D Przeglądałem rowery w Decathlonie i tam mają coś w stylu B'Twinn ale nie wiem, czy są one godne zainteresowania.

i jakie wymiary - 174 cm , 65kg -

 

Także przepraszam za kompletny brak wiedzy i proszę o pomoc, wiem że takie kwoty bardzo ograniczają wybór, ale tak jak napisałem jest to nasza pierwsza przygoda z rowerem i nie chcę inwestować w sprzęt jeśli później się okaże że rowery i tak będą stały w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku odpowiedzi, zapytam inaczej :)

 

Limit powiedzmy że 1100 zł :)

 

http://www.rowery-wilex.pl/sklep/asortyment.php?id_kategorii=1&id_firmy=5&slowa=&wg=data&jak=desc&ile=20&str=1&id_produktu=974

 

coś takiego znalazłem, mogę tam podjechać, może ktoś ma chwilę żeby zerknąć w ogóle na ofertę tego sklepu i może ktoś coś znajdzie dla mojej żony :)

 

widziałem tam:

 

http://www.rowery-wilex.pl/sklep/asortyment.php?id_kategorii=6&id_firmy=0&slowa=&wg=data&jak=desc&ile=20&str=1&id_produktu=1018

 

tylko że ona woli rowery bardziej Trekking, City. Ale jeśli ten będzie ok to ją przekonam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dla żony: Kross Level A2 Ladys (podany już przez ciebie)

 

Dla ciebie: Kross Level A2 Disc

 

Skoro możesz podjechać do tego sklepu, to znaczy, że masz do niego dość blisko. Kupując na miejscu możesz liczyć na jakiś upust, ale możesz również, a nawet powinieneś, sam postarać się jak najwięcej wytargować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu stawka wzrasta :D Ale spoko :) może przy zakupie dwóch będzie jakiś rabat, tylko czy do normalnej jazdy na pewno takie hamulce ?? Raczej nie będę nigdzie w ciężki teren jeździł a podobno jest to dość awaryjna sprawa, ale powtórzę - nie znam się...

 

Jeśli faktycznie z tymi hamulcami nie będzie problemu to OK, ale jeśli bywa różnie to wolę nawet nieco mniej skuteczne ale bardziej proste i wytrzymałe V-ki (czy jak to się nazywa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...