Skocz do zawartości
  • 0

Wymiana szprychy


grennmann

Pytanie

Witam mam mały problem ,mianowicie pekła mi szprycha i wiadomo kolo troszke ucieka przy jezdzie ,juz dzis poczulem wiosne no i pojechalem do rowerowego kupilem sobie szprychy dokladnie 2 szt.no co do dziela sciagnolem kolo ale od razu problem zobaczylem ze miejsce na szpryche jest dokladnei za wielotrybem(chyba dobrze to nazwalem ok lece dalej moze sciagne oske to sciagne wielotryb i co lipa:) jak ja mam go sciagnac bo nie wiem anie chce nic uszkodzic bo ma naprawde pare miesiecy ,ogólnie rower przywiozlem z holandi dokladnie jest to Giant byl troszke do remontu no to porobilem pare zeczy i do dziela ale pekla mi ta szprycha i mnie zaczeła denerwowac .Mozemi ktos pomóc jak to zrobic jak sciagnac ten wielotryb bo nie mam zielonego pojecia ,Z góry pozdrawiam i dziekuje to oj numer gg 320764

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzieki chłopaki juz wim na czym stoje z jednej strony kupił bym sobie ten kluczyk ale nie chce mi sie w to bawic .

iteresuje mnie tez zamontowanie hamulców tarczowych wiez ze potzrebne sa mocowania mam takowe moze macie jakies linki ze sklepami rowerowymi ?

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...