Skocz do zawartości

[pompka do dampera]Czy pompka od WorldCup pasuje do dampera?


Jackas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Kupilem damper Rock Shox sid, i potrzebuję do niego pompki, a na Allegro pojawiają się praktycznie tylko od RS Sid World Cup. Czy taka pompka bedzie pasowala do dampera, czy mają inne zawory? Może ktoś z Was ma taką pompkę do sprzedania, albo wie, czy da się korzystać z kompresora? (mam w domu kompresor i to byloby dla mnie najlepsze rozwiązanie). Pytam ponieważ cena za nówki to ok 130 zeta, a na taki luksus mnie nie stać.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompkę pasującą do Sida można wyhaczyć na allegro juz od 60zł. 99% pompek tan dostępnych będzie pasowało do Twojego amora. Wyjątkiem są zawory amorów z wentylem dość mocno "zabudowanym" i czasami końcówka wężyka pompki nie da się nakręcić na zawór, bo się tam nie mieści lub są duże trudności z jej nakręceniem i odkręceniem (dość dużo powietrza wtedy potrafi wylecieć z zaworu zanim odkręcisz końcówkę). Sid ma jednak dość łatwe dojście do zaworu i nie będziesz miał z tym problemu.

 

Skoro cynamon ma taką pompkę na zbyciu to bierz od Niego i się nie zastanawiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pompka, którą ja kupiłem ma nanometr bodajże do 300psi, i nie mam problemu z pompowaniem (powiedzmy od 100psi jest już bardzo dokładna - ale to raczej zależy od tego, że wtedy w komorze jest już powietrze i następne wchodzi "spokojniej"). To chyba nie ma większego znaczenia. Jeżeli nanometr jest wyskalowany od zera, to nie będziesz miał żadnego problemu - przynajmniej mnie się tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...