Skocz do zawartości

[rower]Schwinn Mesa LTD za 1360 zł


JeremiB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowy i zielony w tematach rowerów więc za wszelkie pomyłki proszę nie karać srogo. ;)

Tak jak w temacie, słyszałem dużo dobrych opinii o tym rowerze. Rower służy mi głównie do wypadów na trasy mieszane ale raczej więcej poruszam się po drogach nieutwardzonych.

Mam jeszcze jedno pytanie; mam ok.170cm wzrostu. Jaki rozmiar ramy będzie dla mnie najlepszy?

 

Tu link do danego modelu:

http://allegro.pl/schwinn-mesa-ltd-hayes-mx-2-sram-x-7-rock-shox-i1442880775.html

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Sam się jeszcze zastanowie, ale widzę, że na innych stronach nie schodzi poniżej 2000zł a tu cena dość korzystna. Co do opon to już drobiazg, będe mógł wymienić. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 cm robią róznice tzn 175 to juz L a 170 to S, bo nie wiem o co chodzi ? Bierz 17"/M jesli jest dostępna - będzie idealna i na wysokość i na długość ( na elce to juz bedziesz leżeć, a eska z tym kominem i sztycą na maxa bedzie wygladać komicznie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...