Skocz do zawartości

[opaska] Power Balance wsród kolarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy nie lepszy byłby łańcuch 10 rzędowy zamiast 9-cio plus do kieszeni dwa magnesy dla równowagi. :icon_lol:

Jakoś nie potrafię się przekonać do takich wynalazków.

Jeśli chodzi o brać kolarską,każdy wie że najlepszym treningiem dla równowagi jest rower a nie silikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałam Was wszystkich przeprosić. To nie miało wyglądać w taki sposób. Powinnam od razu w taki sposób rozpocząć temat, ale zdawałam sobie sprawę z tego że właśnie taka będzie Wasza reakcje, dlatego chciałam na początku zachęcić Was do zwykłej rozmowy i do wymiany zdań na temat opaski. Tylko tyle.

Nikogo z Was do niczego nie zmuszam, ani nie narzucam mojego zdania.

Pod jednym i drugim Nickiem napisałam praktycznie to samo, wiem że nie powinno to być przekazane w taki sposób dlatego przepraszam.

Na tym może zakończę ten temat, wszelkie informacje które tutaj umieściłam są prawdziwe, ciekawiła mnie Wasza opinia, osób na co dzień związanych ze sportem. Nic więcej. Więc sorry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smrodu tak łatwo nie zatrzesz. Masz szansę zostać osobowością roku na forum, obok kilku użytkowników z reputacją grubo poniżej zera.

 

 

Spojrzałem co polskie google mówi o p. Ewie, znalazłem konto facebooka, masakra jak się to rozpleniło, toż to musi być mega interes. Ciekawe czy w mazowieckim nie potrzebują przedstawiciela ;)

 

 

ps. sprzedaje numery totka które rozlosowane będą w najbliższym czasie, stówa za szóstkę, kto chętny...? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałam Was wszystkich przeprosić. To nie miało wyglądać w taki sposób. Powinnam od razu w taki sposób rozpocząć temat, ale zdawałam sobie sprawę z tego że właśnie taka będzie Wasza reakcje, dlatego chciałam na początku zachęcić Was do zwykłej rozmowy i do wymiany zdań na temat opaski. Tylko tyle.

Nikogo z Was do niczego nie zmuszam, ani nie narzucam mojego zdania.

Pod jednym i drugim Nickiem napisałam praktycznie to samo, wiem że nie powinno to być przekazane w taki sposób dlatego przepraszam.

Na tym może zakończę ten temat, wszelkie informacje które tutaj umieściłam są prawdziwe, ciekawiła mnie Wasza opinia, osób na co dzień związanych ze sportem. Nic więcej. Więc sorry ;]

Wiesz, gdyby nie to, że wciskacie ludziom talizmany, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że ich magiczne działanie jest tak samo skuteczne jak słonik w kieszeni podczas matury - to może nawet by mi się zrobiło Ciebie żal.

 

Jak chcesz oszukiwać ludzi i wzbogacać się na ich naiwności to musisz mieć po prostu twardą dupę.

 

Przykro mi, ale mam nadzieję, że ten temat się rozniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biera, nie widzisz że próbuję zapunktować, może mnie zatrudnią...

 

To jest dobre "Z taniego i dostępnego materiału Troy stworzył hologramy, które - jak później opowiadali bracia - "nasączono" leczniczymi prądami. Tworzywo hologramu - dwuosiowo zorientowany politereftalan etylenu nazywany w USA po prostu mylarem - zdaniem praktyków chińskiej medycyny jest dla nich wyjątkowo "nośny". "

 

Dobra kończę tą drwinę. Na koniec, jeszcze jeden wniosek mi się nasuwa na myśl, nie będę nic przytaczał, pokrótce tracę szacunek dla kilku sportowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy wybałuszacie jakbyście w życiu na forach rowerowych nie byli aktywni. :icon_mrgreen:

Buzz marketing w najczystszej (jest najbrudniejsza :icon_redface:?) postaci.

Handluje tym, zapewne, i robi sobie reklamę a że zweryfikować nie trudno iż znane nazwiska mają takie cuda ludzie się łapią na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kiedyś jedna Pani skuszona reklamą zakupiła od przedstawicielki jednej z firm kosmetycznych kapsułki zawierające preparat wynaleziony przez amerykańskich naukowców, wyglądem zbliżone do czopków, które, w myśl zapewnień, miały odmładzać cerę , usuwać zmarszczki, kurze łapki i inne takie co to kobiety mają na twarzy.

Coś podobnego do tego czegoś

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/foto/9925_250.jpg

Pani kupowała kapsułki regularnie bo ,jak zapewniał producent, terapia musi być stosowana regularnie ,żeby osiągnąć efekt gładkiej skóry. Po upływie ok. 6 miesięcy Pani w rozmowie z Przedstawicielką wyraziła lekkie niezadowolenie z efektu kuracji, który w jej opinii był prawie niewidoczny. Przedstawicielka grzecznie spytała o sposób, w jaki Pani owych kapsułek używa. Pani, nieco zdziwiona,odparła ,że używa ich tak ,jak używa się wszystkich czopków - wkłada do wiadomego miejsca umiejscowionego w tylnej części ciała lekko poniżej pasa.

Summa summarum można stwierdzić,ze efekt Pani osiągnęła ( poniekąd). W miejscu aplikacji owych kapsułek musiała mieć naprawdę gładką skórę.

Mnie się widzi,że my po prostu nie wiemy jak tej opaski używać. Może należy ją pocierać? Nosić na szyi? Głaskać? A może należy nią machać mamrocząc tajemnicze słowa?

BTW- Pani Oficjalny Rzecznik napisała,że

Po zakupie opaski, jesli nie jest widoczna poprawa można ją w ciągu 30 dni oddać w zakupionym miejscu

Co to znaczy "widoczna poprawa"? Jak zobaczę poprawę w równowadze,skoro ja nawet po spożyciu większej ilości wiadomo czego zawsze stoję prosto ( tylko świat się przewraca, ale to już jego problem- widocznie nie ma opaski).

Jeśli ona poprawia balans ciała ,gibkość i równowagę to chodzenie po spożyciu polepszaczy nastroju już nie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy lansują bzdury, a my naśladujemy

 

Cudowne bransoletki mocy czy placebo za miliony dolarów?

 

No i do tego to oświadczenie:

 

In our advertising we stated that Power Balance wristbands improved your strength, balance and flexibility.

We admit that there is no credible scientific evidence that suports our claims and therefore we engaged in misleading conduct in breach of s52 of the Trade Practices Act 1974.

If you feel you have been misled by our promotions, we wish to unreservedly apologise and offer a full refund.

 

Całosc na:

http://www.powerbalance.com/australia/ca

 

Ja jeszcze dodam podobny temat w Stanach http://www.sys-con.com/node/1669598, natomiast w artkule na sport.pl zauważyłem pozytywne opinie o trionz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przypnijcie może ten temat, tak by nie próbował znów powstać i ludzie wiedzieli co to za bzdura.

Sportowcy (znani) noszą to bo:

a) mają kontrakt na reklamę i muszą powiedzieć w zamian kilka bzdur;

B) posłuchali tych z powyższej kategorii plus autosugestia i teraz gadają bzdury;

c) światowy spisek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ się nam temat rozwinął ...

 

Pani Ewo Nieładnie :bye2:

 

Zamiast tego polecam naszego swojskiego Zbigniewa Nowaka – on z reguły „robi w wodzie” ale może cos innego tez jest w stanie „ naładować” np. taki łańcuch - na pewno wyjdzie taniej niż 40 euro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak możesz pamiętać Wilka skoro zarejestrowałeś się 8 miesięcy temu, a Wilka nie ma na forum od... no długo w każdym razie :P

 

A pomysł na biznes mają świetny... nic tylko zająć się produkcją opasek. A jak ktoś wierzy, że sportowcy nic nie mają z promowania tego czegoś to jeszcze mało o świecie wie. Na bank umowy są tak skonstruowane, że jak powiedzą o płatnej promocji to figę zobaczą, a nie kasę, to samo jeśli gdzieś przypadkiem powiedzą, że jedyny efekt to placebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...