Skocz do zawartości

[Rower] do 1000 zł mtb


19KaMiLlO20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Planuje zakup nowego roweru poniewaz stary jest w oplakanym stanie . Rower bedzie wykorzystywany glownie do wycieczek krajoznawczych (max 40 km) . Co polecilibyscie mi w tej cenie , mysle ze nie warto do takiej jazdy kupowac drozszy rower ;p.

 

W oko wpadly mi :

 

Kross Level A2 V-Brake 2010

 

Kross Crow Fitnes

 

Unibike Evolution

 

Czy ktorys z nich jest warty uwagi czy cos innego poleciecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to będzie Twój pierwszy "lepszy rower" ??. Bylem w takim samym punkcie 4 lata temu kiedy to zmieniłem rower z marketu na Giant Boulder. Rowerem jeżdze do dziś z pewnymi modyfikacjami osprzętowymi z racji zużycia. Robię na nim bardzo urozmaicone trasy do 120km. Rama ma styl bardziej turystyczny i na spokojne wyprawy daje rade :). Z tych rowerów co podałeś zastanów się nad Unibike Evolution.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Unibike Evolution to wydatek jakiś 1400 zł. To dość fajny rower. Jeszcze jest coś takiego Mój odnośnik Za taka cenę myślę, że to dobra okazja. Takiego amorka za taka cenę trudno dostać. Kilka części jest odrobinę gorsza od unibika, ale kross jest tańszy i ma lepszego amorka. Myślę że byłbyś zadowolony, ale niech inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 wszedł na rok 2011, to praktycznie nowość i kosztuje 1700 zł raczej taniej nie znajdziesz. Jeżeli mówimy o takich cenach to spokojnie można kupić Krossa levela a4. Jest o wiele lepszy. Podaj więcej danych (waga, wzrost itp) to się coś fajnego na pewno znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego damka?? Przecież od ustawiania wysokości jest sztyca. Jak spuścisz sztyce na max to chyba będzie dobrze ? Najlepiej jak byś przymierzył się do roweru i byś wiedział czy będzie dobra. Co do rozmiaru to bym celował gdzieś około 17"-18" ale mogę się mylić bo każdy lubi inaczej jeździć, więc najlepiej żebyś się przymierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roweru dla 19KaMiLlO20 ten unibike jest ciekawy ale ja bym polecił coś takiego http://allegro.pl/rower-merida-matts-40-v-2010-shimano-prezent-promo-i1396600257.html rozmiar 18" lub jeśli żeczywiście to ważne ze względu na nogę 16" to kwestia przymiarki w sklepie który sprawi ci najmniej problemów lub całkiem inny rower http://www.rowerymerida.com.pl/rowery.php?kol=9&gr=106&id=953 bo w sumie nie napisałeś do czego chcesz ten rower używać tzn w jakim terenie.

Co do roweru szosowego dla beckhvard ja proponuję coś takiego http://allegro.pl/merida-road-race-901-18-2010-roz-m-i1397838692.html podobno jest 4 razy szybszy niż turbodynomen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasy do 40 km gora , teren miasto

 

Otoz moj kuzyn sprzedaje rower bo niestety przez kontuzje kolana juz nie moze jezdzic. Rower to HAibike Jack , przerzutki zmienil na SLX Opony Szwalba i nowe kolcki hamulcowe , rower ma rok . chce on za ten rower 1000 zł brać go czy jednak lepiej ten kross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...