Skocz do zawartości

[2500zł] Rower MTB


Contract

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie podlacze do tematu. Co byscie radzili w momencie jesli jednak okaze sie ze 2010 Expert bedzie juz nie do kupienia. Czy warto za cene 3300 brac 2011 czy moze juz cos innego sensowniejszego polecicie o podobnej geometrii ramy? Przymierzalem sie do Experta i jest mi na nim bardzo wygodnie stad moje poszukiwania roweru o podobnej ramie.

Bede wdzieczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracalem tylko czas ;( niestety po mojej analizie SWOT nie bede wstanie kupic tego roweru. Musze odnowić stary i mam na to ok 600zl. Nie chcę zaśmiecać forum więc czy moge tutaj kontynułować wątek, bo prosze o poradę w wyborze częsci.

1.Hamulce v-brake x1 -mysle, że wystarczy SINGLE DIGIT 5 Avida ok 50zl

2.Manetki do przerzutek i hamulców (do przerzutek bardziej potrzebne) - DEORE BL-M511 x2 ok.60 zl a manetki do przerzutki przede wszystkim tylnej!

3.Koła 26', mam dziwne obręcze,często centrowałem koła i nadają się już do wyrzucenia. I tu powstaje pytanie czy mam już całe kupować czy na obecne piasty, które mają przejechane ok. 5600 km. Koła sądze, ze najwięcej mnie bedą kosztować.

4.Suport - jeszcze żyje i jak kasa zostanie to moge wydać na nowy.

 

Proszę o porady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...