Skocz do zawartości

[2500zł] Rower MTB


Contract

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mówię kelly's. No dobra unibike ma lepsze hample (to największy atut tego roweru). Do rzeczy. Widelec w Madmanie na pewno lepiej pracuje niż tora. Madman jest lżejszy. Jeżeli chodzi o przerzutki to między SLX a XT z tyłu nie odczujesz różnicy, a bynajmniej stosując je z manetkami Deore. Przód wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Talony są gorsze od Unibike'a i Kellys'a i to sporo. To są 2 najlepsze propozycję( jak do tej pory i pewnie już nikt nic lepszego nie znajdzie) i wybierałbym między tymi 2 modelami.

0

 

 

Owszem, ten Unibike ma komponenty wyższej półki. Ale żeby odrazu mówić ze te Talony są gorsze i to sporo to przesada i to spora. Wystarczy poczytać jakiekolwiek testy z jazd rowerami i zobaczyć jak wypadają ramy Gianta na tle innych "producentów" : typu Unibike Kellys itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rama Talona może być gorsza od tej z Kellysa, cenią się

 

może ale nie musi. Ja osobiście czytałem parę artykułów w krórych były porównywane ramy m.in. Giant vs. Kellys i inne, i zazwyczaj ramy Gianta były najlepiej oceniane. A co do tego że cię cenia , racja mają ceny, ale znajdż takie ilości Giant'ów na posezonowych wyprzedażach co np. Kellysów. Nie ma opcji nie znajdziesz, znaczy to że mimo ceny ludzie to kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko np. jak jest z gwarancja w tej ofercie Kellysa? Sprzedawca napisał, cytuje: "z rowerem karta gwarancyjna z wbitym numerem ramy!!!! nie podbita przez sklep detaliczny !!! ". To jak cos sie zchrzani (w co wąpie, ale różnie bywa) to co wtedy?

Wtedy nic bo gdzie z tym pójdziesz? Jak się kupuję rower w sklepie to Ci tam dają pieczątkę i wtedy sklep kontaktuję się z dystrybutorem w sprawie gwarancji. W innym przypadku nie chce Cię martwić, ale możesz być zdany tylko na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Co do Kellysa to ma dobry napęd, ale nie rekompensuje to słabego amortyzatora i przeciętnych hamulców.

Zarówno Suntour jak i Tora SL to amortyzatory w dłuższej lub krótszej perspektywie do wymiany. A Kellys jakby nie patrzeć jest na znakomitym napędzie. Wiem że przemawia przez mnie propaganda Srama na którym już jeżdżę kilka lat, ale nie ma co ukrywać ze set X-7/X-9 będzie chodził precyzyjniej niż Deore/XT. Dlatego Kellysa bym tak od razu nie skreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Różnica między XCR-em, a Torą jest i to znaczna. Bynajmniej Tora wcale nie musi być do wymiany. Wręcz przeciwnie, ma opinię bardzo trwałego amortyzatora. Wystarczy minimalny nakład wysiłku żeby Tora pojeździła kilka ładnych lat... A XCR co byś nie robił i tak nałapie luzów i w końcu trzeba będzie wywalić :P

Do tego dochodzi jeszcze kwestia hamulców. W porównaniu Elixir R vs. J3 może być tylko jeden zwycięzca :)

 

Za to zgodzę się, że napęd Kellys ma lepiej niż dobry :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ak jak pisali koledzy, XCM długo nie pojeździ a na dodatek jak jeździsz również w zimie to będzie cały zardzewiały w środku, ale ten MBIKE RENEGADE wygląda fajnie. Jenak jak dla mnie najlepszy z tych proponowanych wcześniej jest unibike expert.

 

Jest warty tej ceny a jak znajdziesz taniej to by było jeszcze lepiej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z dostępnością roweru Unibike, ale już na dniach będzie mozna kupić. Mam pytanie. Który lepiej kupić :

 

Proszę o odpowiedź.

 

 

2010 nie mają w magazynie i pewnie nie będą mieli. Dzwoniłeś pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...