Skocz do zawartości

[odbiór paczki] od kuriera UPS


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam odebrać od kuriera paczkę zamówioną w mudserwisie z nowym rowerkiem w środku :icon_mrgreen: Wiem, że mam dokładnie obejrzeć karton, czy nie ma jakieś wgnieceń, lub czy nie jest gdzieś otwarty itp. Gdyby (odpukać) coś było z przesyłką nie tak, to wiem też że mam wypełnić jakiś formularz w związku z tym.

 

I jak to dalej wygląda? Mam odpakowywać przy nim rower? Czy kurier będzie przygotowany na taką ewentualność, czy będzie się próbował wykręcić od dodatkowej roboty?

 

Albo gdyby z wierzchu wszystko wyglądało OK to też mam przy nim otwierać karton, czy tylko powiedzieć "dziękuję" i "do widzenia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

otwórz przy kurierze nawet jeżeli karton wygląda ok. Jak kupowałem swoją ramę to miałem taki numer, że gdy kurier przyjechał nie było mnie w domu. Paczkę odebrał inny domownik. Po oględzinach zewnętrznych wszystko wyglądało jak najbardziej w porządku. Jednak gdy dobrałem się do ramy okazało się, że główka dostała potężnego strzała. Szczęście w nieszczęściu, że miałem już wprasowane miski sterów. Skończyło się na wymienianie górnej miski która została rozłupana siłą uderzenia. Aż strach pomyśleć co by się stało gdybym nie kupił ramy z łożyskami. W moim przypadku o jakiejkolwiek reklamacji nie mogło być mowy... Odebrałeś paczkę nie zgłosiłeś zastrzeżeń przy kurierze? Firma kurierska umywa ręce...

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... już to widzę. Ja będę najpierw obcinać te wszystkie taśmy z pudła, a potem wnikliwie przyglądać każdemu centymetrowi roweru w poszukiwaniu jakichś nieprawidłowości :icon_wink: A ten biedny kurier stoi nade mną i klnie pod nosem :icon_lol:

 

Ale nie omieszkam, w końcu to zakup za sporo kasy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...