Skocz do zawartości

[3000zł] Enduro / kross crime 2 rama 18"


yensen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chcę kupić rower do enduro / ciężki las, górskie zjazdy ale nie dh /;

Budżet 3000 / wiem że nie będzie rewelacji ale liczę, że da się dołożyć później lepszy osprzęt / nowy lub używka ale wolałbym nowy;

Mimo niskiego budżetu szukam fulla;

Mam 180 cm wzrostu / 71 kg wagi;

Trafiłem na kross crime'a 2 w cenie 2,5 tyś. Producent podaje cene 4 tyś więc uważam, że to okazja. Zdania na jego temat są różne i pewnie w tym zapytaniu także nie padnie jednoznaczna opinia. W każdym razie wydaje mi się, że w tej cenie to dobra opcja i chciałbym go kupić. Pytanie o rozmiar ramy. Czy 18' dla mojego wzrostu nie jest zbyt dużą ramą? Może ktoś, o podobnym wzroście, ma tą ramę i coś zasugeruje bo przymiarki na sucho w sklepie jakoś nie dają mi odpowiedzi. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przymiarki na sucho w sklepie jakoś nie dają mi odpowiedzi.

I ostatecznej nie dadzą, ani żadne opinie bikerów, to czy rama pasuje jest bardzo indywidualną sprawą, a ostatecznie można się o tym przekonać tylko w terenie.

Jednak dokładna przymiarka i jazda w sklepie w sklepie jest na pewno bardziej miarodajna niż opinie innych, jak dla mnie , przy moich preferencjach i wzroście 182, ten Kross był by mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...