Skocz do zawartości

[buty]rozmiar


YgreK

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w sklepie przymierzyć i kupić buty SPD a dokładniej Shimano SH-M076.

Niestety numer buta 48 jest dla mnie za mały. I co teraz począć?

Są większe buty niż te?

Jeśli są to dajcie linki (ale jak znam życie pewnie będą po 300+zł )

 

 

 

 

@edit

 

To może inaczej zadam pytanie. Czy ktoś wie, czy na rynku są TANIE buty MTB w rozmiarze 49?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyne buty spd w rozmiarze 49 jakie znalazłem Diadora fast comp Diadora fast comp (białe)

 

Znalazłem jeszcze te Sidi ale chyba przekraczają Twój budżet :D

 

Dzięki maroko777. W ostateczności będę sprowadzał skądś te buty (albo kupię w Berlinie)

Może jednak ktoś znajdzie je w Polsce?

 

 

 

 

 

Dzisiaj od samego powrotu do domu rozpocząłem poszukiwania. Odwiedziłem stronę www.shimano-polska.com i na tej stronie w FAQ przeczytałem:

"Jaki jest największy rozmiar buta Shimano?

Standardowo Shimano oferuje rozmiary od 36-48, ale poszczególne modele występują nawet do rozmiaru 50.

 

MTB: SH-M075, SH-M085, SH-M122P"

 

Tak więc rozpocząłem poszukiwania tych modeli. Przeszukałem WSZYSTKICH dystrybutorów w Polsce butów SPD firmy Shimano i w żadnym z nich nie znalazłem tych butów. :thumbsup:

 

 

Co jeszcze dodam, napisałem wczoraj do owej firmy czy jest możliwość bezpośredniego kupna butów od Firmy w rozmiarze 49.

 

 

Jeśli ktoś wpadł na trop jakiś butków nr 49 proszę pisać!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YgreK miałem podobny problem ale z rozmiarem 48. Co do rozmiaru 49 proponował bym udać się do jakiegoś dobrego sklepu rowerowego i spróbować pogadać z gośćmi żeby mieli na oku twoją sprawę i już pytali się u głównego przedstawiciela Shimano w Polsce w celu żeby zajęli Ci kolejkę na byty na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i stało się. Nowy sezon nowe butki i są rozmiary. Z początku napisałem maila do Shimano i odpisali tak:

"Wszyskie modele butów są dostępne do rozmiaru 48

SHM 087 i 077 będą do numeru 52

SHM 123 i 161 do rozmiaru 50 "

 

No więc popatrzyłem po sklepach i w cyklotur znalazłem moje butki :) Shimano SH-M123 rozmiar 50. Jutro jadę przymierzyć :)

Jeśli ktoś miał taki sam problem polecam szukać rozmiarów teraz, bo niedługo może już nic nie zostać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

 

zobacz proszę stronę www.louisgarneau.pl mają rozmiary dostępne do 50 przy wcześniejszym zamówieniu np. buty do MTb na klamrę Montana xt2 lub terra grip na 3 rzepy. Jak teraz zamówisz będziesz je miał na początek marca.

 

Rozmiary w cm wyglądają następująco: 49/30.5cm, 50/ 31cm wkładki

 

 

powodzenia

Robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...