Skocz do zawartości

[Nowy Sącz] weekendowy wypad w góry


goocior

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim, zastanawiam się czy są jacyś chętni z okolic Nowego Sącza, albo ktorzy by mieli ochote na wypad w góry w okolicach Nowego Sącza w najbliższy weekend. Poki co zapowiada sie fajna pogoda, tzn ma byc slonecznie i cieplo jak na prawie poczatek listopada. Moja propozycja to albo pasmo Jaworzyny albo Radziejowej. Zdaje sobie sprawe z tego ze w wyzszych partiach moze byc troche sniegu, nie wspominając o błocie, ale bylem w zeszly weekend w Gorcach na Turbaczu i powiem szczerze ze nie bylo az tak zle :P Termin tez moze nie jest najszczesliwszy bo to tuz przed wszystkimi swietymi, no ale nie wiadomo ile jeszcze takich weekendow bedzie ;)

o mnie: nie jestem typem zawodowca, jezdze na fullu all mountain ale raczej amotorsko ;)

 

chetni? piszcie :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Ze mną można się umawiać. Muszę jednak wiedzieć wcześniej, ponieważ obecnie nie mieszkam w N.Sączu a jedynie jeżdżę do rodziny na weekendy czasem. Jednakże jako rodowity Sądeczanin znam szlaki jak własną kieszeń ;) W najbliższy weekend zapowiada się pogoda i zapowiada się również, że będę w niedzielę w N.Sączu.

 

Pozdrawiam,

Piasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Odpowiedz odnosnie wyjazdu w pazdzierniku nieco spozniona ale daj znac jesli bedziesz sie wybierac w gory na 2 kolkach.Ja jezdze glownie w weekendy ( z braku czasu w tygodniu ) i chetnie poznam kogos kto zna jakies ciekawe trasy . Sam zrobilem wiekszosc szlakow turystycznych i rowerowych w okolicy N.Sacza

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...