Skocz do zawartości

[do 1000zł] używany rower do streetu


KosmologY

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem nowy i to mój pierwszy post. Tak więc witam wszystkich forumowiczów!!! Mam 17 lat i postanowiłem w wolnych chwilach wyjść z domu i pojeździć na rowerze. Bardzo zainteresowałem się pewną odmianą sportu rowerowego. Jazda rowerem do streetu. Mieszkam parę kilometrów od miasta lecz po szkole bardzo dobrze mogę się wybrać w miejską dżunglę. Na chwilę obecną mam 700-800zł. Prawdopodobnie będzie opcja dorobienia sobie do 1000zł+. Czy znalazł bym na obecny budżet używany rower? Mam jeszcze kilka pytań odnośnie jazdy na streecie. Czy skakanie na takim rowerze jest trudniejsze niż skakanie na bmx'e? Potrzeba wiele siły na triki czy bardziej zależy to od techniki i systematycznego treningu? Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bmx tricki robi sie latwiej. Momo treningu, techniki potrzebujesz sily ale i wytrzymalosci (na bol i kondycyjnej) to nie jest wcale tak latwe jak na filmikach czy jak to robia kolesie na skate parkach. Co do rowrko to nie moge nic interesujacego znalesc, jedynie ten http://allegro.pl/rower-mtb-street-prodigy-9-81-i1282576395.html rzucil mi sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...