Skocz do zawartości

[do 5000zł] Jaką szosówkę?


Zviezda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zapragnąłem kupić sobie swóją pierwszą kolazówkę. Na ten cel chciałbym przeznaczyć max. 5000zł. Zdaję sobie sprawę, że sezon rowerowy dobiega już powoli końca. Plusem tej pory roku jest możliwość kupienia roweru po niższej cenie. Niestety zupełnie się nie znam na rowerach. Do tej pory jeżdżiłem Meridą Kalahari K4 z 2007 roku - był to mój pierwszy poważny rower(zrobiłem nią około 5tyś. km). Potrzebuję rowerku na trasy asfaltowe do miasta. Chicałbym głównie jeżdżić kolarzówką w sezonie letnim(oporowo), a na codzień do pracy/szkoły śmigał bym moją Meridką :D

Rower musi być nowy(nie chę używki), wytrzymały, niezawodny - to główne cechy, które powinien posiadac. Wydaje mi sie, że firma Merida robi całkiem przyzwoite rowery(mam 3 takie w rodzinie). Ale jestem otwary na propozycje innych marek. Dodam jeszcze, że liczy się dla mnie raczej sprzęt. Nie mam zamiaru płacic za nazwę marki ;)

 

Co myślicie o tych roweruch?

 

-Merida Scultura 904-COM(2010)

 

-Author A 5500

 

Kiedy kupić rowrek? Teraz jest odpowiedni moment, a może w styczniu ?:>

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wytrzymałośc ramy jest bardzo ważna , to raczej trzeba odstawić Authora którego rama jest zbudowana z aluminium w połączeniu z Karbonem.

Lepiej wybierać całą ramę karbonową lub aluminiową.

W cenie do 5000 zł masz takiego Cube Agree :

http://allegro.pl/cube-agree-shimano-105-wh-rs10-roz-56-nowy-i1244853909.html

Cały na grupie Shomano 105 , a rama posiada najnowsze rozwiązania jak suport na Press Fit oraz stery ze zmienną średnicą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich, zapragnąłem kupić sobie swóją pierwszą kolazówkę. Na ten cel chciałbym przeznaczyć max. 5000zł. Zdaję sobie sprawę, że sezon rowerowy dobiega już powoli końca. Plusem tej pory roku jest możliwość kupienia roweru po niższej cenie. Niestety zupełnie się nie znam na rowerach. Do tej pory jeżdżiłem Meridą Kalahari K4 z 2007 roku - był to mój pierwszy poważny rower(zrobiłem nią około 5tyś. km). Potrzebuję rowerku na trasy asfaltowe do miasta. Chicałbym głównie jeżdżić kolarzówką w sezonie letnim(oporowo), a na codzień do pracy/szkoły śmigał bym moją Meridką :)

Rower musi być nowy(nie chę używki), wytrzymały, niezawodny - to główne cechy, które powinien posiadac. Wydaje mi sie, że firma Merida robi całkiem przyzwoite rowery(mam 3 takie w rodzinie). Ale jestem otwary na propozycje innych marek. Dodam jeszcze, że liczy się dla mnie raczej sprzęt. Nie mam zamiaru płacic za nazwę marki :P

 

Co myślicie o tych roweruch?

 

-Merida Scultura 904-COM(2010)

 

-Author A 5500

 

Kiedy kupić rowrek? Teraz jest odpowiedni moment, a może w styczniu ?:>

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam Mateusz

 

Witam. Ja osobiscie posiadam od ponad roku treka 1.5. Kupilem go za 3600zl i jestem z niego bardzo zadowolony. Co prawda zrobilem nim tylko 2,500km- amator :) jest to klasa roweru warta polecenia na poczatek. Rower plynie po drodze.Po roku jazdy wymienilem lancuch i opony ,a reszta jest jak nowa.link do strony http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/2009/archive/15 .Wbrew pozorom jedna z waznych rzeczy jest to aby rower Ci sie podobal-musisz pamietac ze bedziesz go widzial przez kilka lat . Nie kupuj drogiego roweru , lepiej reszte kasy przeznacz na dobre ciuchy, buty , kask itd. pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich, zapragnąłem kupić sobie swóją pierwszą kolazówkę. Na ten cel chciałbym przeznaczyć max. 5000zł. Zdaję sobie sprawę, że sezon rowerowy dobiega już powoli końca. Plusem tej pory roku jest możliwość kupienia roweru po niższej cenie. Niestety zupełnie się nie znam na rowerach. Do tej pory jeżdżiłem Meridą Kalahari K4 z 2007 roku - był to mój pierwszy poważny rower(zrobiłem nią około 5tyś. km). Potrzebuję rowerku na trasy asfaltowe do miasta. Chicałbym głównie jeżdżić kolarzówką w sezonie letnim(oporowo), a na codzień do pracy/szkoły śmigał bym moją Meridką :D

Rower musi być nowy(nie chę używki), wytrzymały, niezawodny - to główne cechy, które powinien posiadac. Wydaje mi sie, że firma Merida robi całkiem przyzwoite rowery(mam 3 takie w rodzinie). Ale jestem otwary na propozycje innych marek. Dodam jeszcze, że liczy się dla mnie raczej sprzęt. Nie mam zamiaru płacic za nazwę marki ;)

 

Co myślicie o tych roweruch?

 

-Merida Scultura 904-COM(2010)

 

-Author A 5500

 

Kiedy kupić rowrek? Teraz jest odpowiedni moment, a może w styczniu ?:>

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam Mateusz

 

Polecam kolarzówke KTM Strada LC 4000 http://allegro.pl/rower-szosowy-ktm-strada-lc-4000-najlepsza-oferta-i1557040292.html dzięki temu, że wyszedł z salonu i ktoś przejechał na nim pare kilometrów rower stracił na wartości 40% myślę, że jest to najlepsza oferta dobrego roweru szosowego.post-110516-0-55856400-1303054344_thumb.jpg

post-110516-0-55856400-1303054344_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...