Skocz do zawartości

[ciekawe linki i zdjecia] bekowe


topol

Rekomendowane odpowiedzi

&
- link do tego filmu mam ciągle na laptopie, bo inspiruje mnie do ciężkiej pracy, żeby się dorobić takiego samochodu z NAJLEPSZYM DŹWIĘKIEM ŚWIATA ! Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, że ten samochód ( ten egzemplarz, bo M5 E60 samo w sobie to dobry dźwięk, ale nie najlepyszy ) ma najlepszy dźwięk - to wara ode mnie :P:) TYM DŹWIĘKIEM TO SIĘ WIEWIÓRKI ZABIJA ( z pełnym szacunkiem do "rudych" :D ) Pozdrawiam !

 

P.S. POEZJA DLA MOICH USZU ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie :D Szukałem kiedyś tego pojedynku Rs4 z M5 bo takiego zachowania na drodze rzadko się widuje :P Co do symfoni z rury RS4 to oczywiscie klasa sama w sobie.

Miałem kiedyś taką banię, że słuchałem zamiast muzyki odgłosów wydechów samochodów {w formacie mp3, a nie na ulicy czy przez okno :P } - Open pipe symphony - ciekawa płytka do sciągnięcia np w emulu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZYM DŹWIĘKIEM ŚWIATA ! Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, że ten samochód ( ten egzemplarz, bo M5 E60 samo w sobie to dobry dźwięk, ale nie najlepyszy ) ma najlepszy dźwięk - to wara ode mnie :D

 

Ja się nie zgadzam. Najlepszy dźwięk jaki dotąd słyszałem wydawała Honda S2000 od Mugena. Piękna szlifiera tylko szkoda, że to cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, nie znacie się, najpiękniejszy dźwięk to ma Subaru Impreza WRC, a jak ktoś nie wierzy to zapraszam na Barbórkę, tam Kuzi pojedzie właśnie Imprezą WRC S12 :D szkoda że mnie tam nie będzie.... :)

 

edytka:

właśnie przeczytałem, że Hołek też zasiądzie w Imprezie WRC :P

 

poza tym będą jeszcze 4 inne WRC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ! Z bekowymi to nie ma juz zupełnie nic wspólnego. A jeśli chcecie usłyszeć prawdziwy silnik http://pl.youtube.com/watch?v=hvDDDKnNhuE tylko głowy w dół !!! Ten fantastyczny dźwięk kompresora..... Oder meine verliebte Deutsche Jagdflugzeuge : http://pl.youtube.com/watch?v=tO5Hj0_PB14&...feature=related i tu też możecie usłyszeć gwizd sprężarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...