Skocz do zawartości

[ciekawe linki i zdjecia] bekowe


topol

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.widelec.org/stuff/zsrr2/zsrr_40.jpg

 

to zdjęcie wstawiłem nie bez przyczyny

urodziłem sie w dniu kiedy facet z tej foty śmignął w przestrzeń kosmiczną

poniewaz matka rodzicielka akurat była w trakcie lektury "ogniem i mieciem " chciała nazwac swego pierworodnego Jeremi. ojciec protestował wskazując na Jacusia , co spotkało sie z protestem mamuni .

moja cioteczna babka, córka carskiego oficera i absolwentka peterburskiego gimnazjum' pasjami słuchała radia Moskwa czekając na komunikat o powrocie Białogwardzistów. i to ona zaproponowała by noworodkowi JURA dać na imię, na cześć Gagarina i od tej pory jurek i znaczeniopodobnie mnie nazywają

puenta historii oddziaływania kosmosu na moje imię jest taka ,że cioteczna babka napisała list do polskiej redakcji radia Moskwa z informacją o powyższej historii

w odpowiedzi w drewnianej skrzynce otrzymałem winylowy longplay z lotem Gagarina na jednej stronie a na drugiej Gagarin opowiada swój życiorys , płyta ta co roku w szkole była hiciorem na lekcjach języka rosyjskiego kiedy to była odtwarzana w ramach dni kosmonautyki

 

urzekła Was moja historia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...